Ražotājs: MSI
Modelis: 00ACD312-018
EAN: 4719072747930
MSI Pro 22XT 10M-018DE. Produkta veids: Viss vienā PC. Displeja diagonāle: 54,6 cm (21.5"), HD veids: Full HD, Ekrāna izšķirtspēja: 1920 x 1080 pikseļi, Skārienjūtīgais ekrāns, Paneļa veids: IPS. Procesora tips: Intel® Core™ i5, Procesora frekvence: 2,9 GHz. Iekšējā atmiņa: 8 GB, Iekšējās atmiņas tips: DDR4-SDRAM. Kopējā glabāšanas ietilpība: 256 GB, Uzglabāšanas nesējs: SSD. Integrēts grafikas adaptera modelis: Intel® UHD Graphics 630. Nodrošināta operētājsistēma: Windows 10 Pro. Produkta krāsa: Balts
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
datatronic.fi |
MSI Pro 22XT 10M-018DE 54,6 cm (21.5") 1920 x 1080 pikseliä Kosketusnäyttö 10. sukupolven Intel® Core™ i5 8 GB DDR4-SDRAM 256 | €986.79 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Procesors | |
| Procesora ražotājs | Intel |
| Procesora tips | Intel® Core™ i5 |
| Procesora paaudze | 10th gen Intel® Core™ i5 |
| Procesora modelis | i5-10400 |
| Procesora frekvence | 2,9 GHz |
| Procesora pastiprinātā režīma frekvence | 4.3 GHz |
| Multikodola tips | 6 |
| Procesora kešatmiņa | 12 MB |
| Displejs | |
| Displeja diagonāle | 54,6 cm |
| Ekrāna izšķirtspēja | 1920 x 1080 pikseļi |
| Skārienjūtīgais ekrāns | |
| HD veids | Full HD |
| Projektora formātu attiecība | 16:9 |
| Paneļa veids | IPS |
| Slīpuma leņķis | -5 - 15 ° |
| Atmiņa | |
| Iekšējā atmiņa | 8 GB |
| Iekšējās atmiņas tips | DDR4-SDRAM |
| Maksimālā iekšējā atmiņa | 32 GB |
| Atmiņas sloti | 2 |
| Atmiņas slotu tips | SO-DIMM |
| Atmiņas izkārtojums | 1 x 8 GB |
| Atmiņas formas standarts | DIMM/SO-DIMM |
| Datu uzglabāšanas līdzekļi | |
| Kopējā glabāšanas ietilpība | 256 GB |
| Uzglabāšanas nesējs | SSD |
| Kopējā SSD ietilpība | 256 GB |
| Skaits uzstādīto SSD | 1 |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 256 GB |
| SSD diskdziņa interfeisi | PCI Express 3.0 |
| Optiskās diskierīces tips | |
| Integrēts karšu lasītājs | |
| Grafika | |
| Diskrētais grafikas adapteris | |
| Diskrētais grafikas adaptera modelis | Nav pieejams |
| Integrēts grafikas adapteris | |
| Integrēts grafikas adaptera modelis | Intel® UHD Graphics 630 |
| Tīklošana | |
| Wi-Fi | |
| Wi-Fi standarts | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| WLAN kontroliera ražotājs | Intel |
| Wi-Fi standartu | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| WLAN regulētāja modelis | Intel Dual Band Wireless-AC 3168 |
| Ethernet/LAN savienojums | |
| Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums | 10,100,1000 Mbit/s |
| Programmatūra | |
| Nodrošināta operētājsistēma | Windows 10 Pro |
| Operētājsistēma arhitektūra | 64-bit |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | White |
| Savienojamība | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 2 |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipa pieslēgvietu skaits | 3 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) C tipa pieslēgvietu skaits | 1 |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 2 |
| Austiņu izejas | 1 |
| Mikrofons, līnijas izeja | |
| Kopējā pieslēgvieta austiņām/mikrofonam | |
| Darbības rādītāji | |
| Produkta veids | Viss vienā PC |
| Enerģijas pārvaldība | |
| AC adaptera jaudas izkliedēšana | 120 W |
| Kamera | |
| Iebūvēto kameru | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums (ar statīvu) | 500 mm |
| Dziļums (ar statīvu) | 210 mm |
| Augstums (ar statīvu) | 370 mm |
| Svars (ar statīvu) | 5,82 kg |
| Iepakojuma svars | 8,35 kg |
| Procesors īpašas iezīmes | |
| Idle States | |
| Iegultās opcijas pieejamas | |
| Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) | |
| Centrālā procesora konfigurācija (maks.) | 1 |
| Intel® Trusted Execution Technology | |
| Izpildes atspējošanas bitu līdzekļi | |
| Enhanced Intel SpeedStep tehnoloģija | |
| Intel® Software Guard Extensions (Intel® SGX) | |
| Intel® Clear Video Technology | |
| Intel® 64 | |
| Intel® Virtualization Technology (VT-x) | |
| Intel® Stable Image Platform Program (SIPP) | |
| Intel® Virtualization Technology for Directed I/O (VT-d) | |