Ražotājs: MSI
Modelis: PRO 22XT 10M-615FR
EAN: 4719072936495
MSI PRO 22XT 10M-615FR. Produkta veids: Viss vienā PC. Displeja diagonāle: 54,6 cm (21.5"), HD veids: Full HD, Ekrāna izšķirtspēja: 1920 x 1080 pikseļi, Skārienjūtīgais ekrāns, Paneļa veids: IPS. Procesora tips: Intel® Core™ i3, Procesora frekvence: 3,7 GHz. Iekšējā atmiņa: 8 GB, Iekšējās atmiņas tips: DDR4-SDRAM. Kopējā glabāšanas ietilpība: 1,26 TB, Uzglabāšanas nesējs: HDD+SSD. Integrēts grafikas adaptera modelis: Intel® UHD Graphics 630. Nodrošināta operētājsistēma: Windows 11 Pro
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Procesors | |
| Procesora ražotājs | Intel |
| Procesora tips | Intel® Core™ i3 |
| Procesora paaudze | 10th gen Intel® Core™ i3 |
| Procesora modelis | i3-10105 |
| Procesora frekvence | 3,7 GHz |
| Procesora pastiprinātā režīma frekvence | 4.4 GHz |
| Multikodola tips | 4 |
| Procesora kešatmiņa | 6 MB |
| Displejs | |
| Displeja diagonāle | 54,6 cm |
| Ekrāna izšķirtspēja | 1920 x 1080 pikseļi |
| Skārienjūtīgais ekrāns | Yes |
| HD veids | Full HD |
| Projektora formātu attiecība | 16:9 |
| Paneļa veids | IPS |
| Slīpuma leņķis | -5 - 15 ° |
| Atmiņa | |
| Iekšējā atmiņa | 8 GB |
| Iekšējās atmiņas tips | DDR4-SDRAM |
| Maksimālā iekšējā atmiņa | 32 GB |
| Atmiņas sloti | 2 |
| Atmiņas slotu tips | SO-DIMM |
| Atmiņas formas standarts | DIMM/SO-DIMM |
| Datu uzglabāšanas līdzekļi | |
| Kopējā glabāšanas ietilpība | 1,26 TB |
| Uzglabāšanas nesējs | HDD+SSD |
| Kopējā HDD ietilpība | 1 TB |
| Instalēti cietie diski | 1 |
| Cietā diska ietilpība | 1 TB |
| Kopējā SSD ietilpība | 256 GB |
| Skaits uzstādīto SSD | 1 |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 256 GB |
| NVMe | Jā |
| SSD diskdziņa interfeisi | PCI Express |
| Optiskās diskierīces tips | Nē |
| Integrēts karšu lasītājs | Yes |
| Grafika | |
| Diskrētais grafikas adapteris | Nē |
| Diskrētais grafikas adaptera modelis | Nav pieejams |
| Iebūvētā GPU ražotājs | Intel |
| Integrēts grafikas adapteris | Jā |
| Integrēts grafikas adaptera modelis | Intel® UHD Graphics 630 |
| Programmatūra | |
| Nodrošināta operētājsistēma | Windows 11 Pro |
| Tīklošana | |
| Wi-Fi | Jā |
| Wi-Fi standarts | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi standartu | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Antenas tips | 1x1 |
| Ethernet/LAN savienojums | Jā |
| Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums | 10,100,1000 Mbit/s |
| Bluetooth | Jā |
| Bluetooth versija | 4.2 |
| Savienojamība | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 2 |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipa pieslēgvietu skaits | 3 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) C tipa pieslēgvietu skaits | 1 |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 1 |
| Austiņu izejas | 1 |
| Kopējā pieslēgvieta austiņām/mikrofonam | Jā |
| Darbības rādītāji | |
| Tirgus pozicionēšana | Business |
| Produkta veids | Viss vienā PC |
| Enerģijas pārvaldība | |
| AC adaptera jaudas izkliedēšana | 120 W |
| Audio | |
| Iebūvēti skaļruņi | Jā |
| Skaļruņu skaits | 2 |
| RMS nominālā jauda | 4 W |
| Kamera | |
| Iebūvēto kameru | Nē |
| Svars&dimensijas | |
| Platums (ar statīvu) | 500 mm |
| Dziļums (ar statīvu) | 210 mm |
| Augstums (ar statīvu) | 370 mm |
| Svars (ar statīvu) | 5,82 kg |
| Iepakojuma svars | 8,35 kg |
| Procesors īpašas iezīmes | |
| Intel® Software Guard Extensions (Intel® SGX) | Jā |
| Iegultās opcijas pieejamas | Nē |
| Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) | Jā |
| Centrālā procesora konfigurācija (maks.) | 1 |
| Intel® Trusted Execution Technology | Nē |
| Idle States | Yes |
| Izpildes atspējošanas bitu līdzekļi | Jā |
| Enhanced Intel SpeedStep tehnoloģija | Yes |
| Intel® 64 | Yes |
| Intel® Virtualization Technology (VT-x) | Jā |
| Intel® Stable Image Platform Program (SIPP) | Nē |
| Intel® Virtualization Technology for Directed I/O (VT-d) | Jā |
| Intel® Clear Video Technology | Jā |
| Papildus informācija | |
| HDMI ievade | 1 |