Ražotājs: MSI
Modelis: PRO 24X 10M-022EU
EAN: 4719072694616
MSI Pro 24X 10M-022EU. Produkta veids: Viss vienā PC. Displeja diagonāle: 60,5 cm (23.8"), HD veids: Full HD, Ekrāna izšķirtspēja: 1920 x 1080 pikseļi, Paneļa veids: IPS. Procesora tips: Intel® Core™ i7, Procesora frekvence: 1,8 GHz. Iekšējā atmiņa: 16 GB, Iekšējās atmiņas tips: DDR4-SDRAM. Kopējā glabāšanas ietilpība: 512 GB, Uzglabāšanas nesējs: SSD. Integrēts grafikas adaptera modelis: Intel® UHD Graphics. Nodrošināta operētājsistēma: Windows 10 Pro. Produkta krāsa: Sudrabs
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Procesors | |
| Procesora ražotājs | Intel |
| Procesora tips | Intel® Core™ i7 |
| Procesora paaudze | 10th gen Intel® Core™ i7 |
| Procesora modelis | i7-10510U |
| Procesora frekvence | 1.8 GHz |
| Procesora pastiprinātā režīma frekvence | 4.9 GHz |
| Multikodola tips | 4 |
| Procesora stieples | 8 |
| Procesora kešatmiņa | 8 MB |
| Kopnes datu pārraides ātrums | 4 Gigatransferi sekundē (GT/s) |
| Thermal Design Power (TDP) | 15 W |
| Konfigurējama TDP-up frekvence | 2,3 GHz |
| Konfigurējams TDP-up | 25 W |
| Konfigurējama TDP-down frekvence | 0,8 GHz |
| Konfigurējams TDP-down | 10 W |
| PCI Express slotu versija | 3.0 |
| Procesora darbības režīmi | 64 biti |
| Tjunction | 100 °C |
| PCI Ekspress joslu maksimālais skaits | 16 |
| Procesora kodētais nosaukums | Comet Lake |
| PCI Express konfigurācijas | 1x4, 2x2, 1x2+2x1, 4x1 |
| Procesora ligzda | BGA 1528 |
| Procesors litogrāfija | 14 nm |
| Procesora atbalstīta maksimālā iekšējā atmiņa | 64 GB |
| Procesora atbalstīta atmiņas veidi | DDR4-SDRAM, LPDDR3-SDRAM |
| Procesora atbalstīti atmiņas pulksteņa ātrumi | 2666,2133 MHz |
| Procesora atbalstīts (max) atmiņas joslas platums | 41,66 GB/s |
| Displejs | |
| Displeja diagonāle | 60.5 cm |
| Ekrāna izšķirtspēja | 1920 x 1080 pikseļi |
| Skārienjūtīgais ekrāns | Nē |
| HD veids | Full HD |
| Projektora formātu attiecība | 16:9 |
| Paneļa veids | IPS |
| Atmiņa | |
| Iekšējā atmiņa | 16 GB |
| Iekšējās atmiņas tips | DDR4-SDRAM |
| Maksimālā iekšējā atmiņa | 32 GB |
| Atmiņas sloti | 2 |
| Atmiņas slotu tips | SO-DIMM |
| Atmiņas formas standarts | DIMM/SO-DIMM |
| Datu uzglabāšanas līdzekļi | |
| Kopējā glabāšanas ietilpība | 512 GB |
| Uzglabāšanas nesējs | SSD |
| Kopējā SSD ietilpība | 512 GB |
| Skaits uzstādīto SSD | 1 |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 512 GB |
| SSD diskdziņa interfeisi | PCI Express |
| Optiskās diskierīces tips | Nē |
| Integrēts karšu lasītājs | Nē |
| Saderīgās atmiņas kartes | Netiek atbalstīts |
| Grafika | |
| Diskrētais grafikas adapteris | Nē |
| Diskrētais grafikas adaptera modelis | Nav pieejams |
| Iebūvētā GPU ražotājs | Intel |
| Integrēts grafikas adapteris | Jā |
| Integrēts grafikas adaptera modelis | Intel® UHD Graphics |
| Iebūvēto grafisko adapteru atbalstīto displeju skaits | 3 |
| Maksimālā iebūvētā grafikas adaptera atmiņa | 32 GB |
| Iebūvētā grafikas adaptera dinamiskā frekvence (max) | 1150 MHz |
| Iebūvētā grafikas adaptera bāzes frekvence | 300 MHz |
| Iebūvētā grafikas adaptera OpenGL versija | 4.5 |
| Iebūvētā grafikas adaptera DirectX versija | 12.0 |
| Iebūvētā grafikas adaptera ID | 0x9B41 |
| Izpildes vienību skaits | 24 |
| Programmatūra | |
| Nodrošināta operētājsistēma | Windows 10 Pro |
| Operētājsistēma arhitektūra | 64-bit |
| Tīklošana | |
| Wi-Fi | Jā |
| Wi-Fi standarts | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi standartu | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ethernet/LAN savienojums | Jā |
| Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums | 10,100,1000 Mbit/s |
| Bluetooth | Jā |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Silver |
| Ieslēgšanas/izslēgšanas poga | Jā |
| Iepakojuma saturs | |
| Pele iekļauta | Nē |
| Klaviatūra iekļauta | Nē |
| Savienojamība | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 2 |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipa pieslēgvietu skaits | 4 |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 1 |
| Austiņu izejas | 1 |
| Mikrofons, līnijas izeja | Jā |
| DC ieejas ligzda | Yes |
| Darbības rādītāji | |
| Tirgus pozicionēšana | Business |
| Produkta veids | Viss vienā PC |
| Enerģijas pārvaldība | |
| AC adaptera jaudas izkliedēšana | 90 W |
| Kamera | |
| Iebūvēto kameru | Nē |
| Audio | |
| Iebūvēti skaļruņi | Jā |
| Skaļruņu skaits | 2 |
| RMS nominālā jauda | 5 W |
| Svars&dimensijas | |
| Platums (ar statīvu) | 538,4 mm |
| Dziļums (ar statīvu) | 170 mm |
| Augstums (ar statīvu) | 400 mm |
| Svars (ar statīvu) | 4,44 kg |
| Iepakojuma svars | 6,46 kg |
| Procesors īpašas iezīmes | |
| Idle States | Yes |
| Siltuma uzraudzības tehnoloģijas | Jā |
| Izpildes atspējošanas bitu līdzekļi | Jā |
| Enhanced Intel SpeedStep tehnoloģija | Yes |
| Intel® Trusted Execution Technology | Nē |
| Intel® AES New Instructions (Intel® AES-NI) | Jā |
| Centrālā procesora konfigurācija (maks.) | 1 |
| Intel® Flex Memory Access | Jā |
| Intel® My WiFi Technology (Intel® MWT) | Jā |
| Intel® Identity Protection Technology (Intel® IPT) | Jā |
| Intel® Hyper Threading Technology (Intel® HT Technology) | Jā |
| Intel® Turbo Boost Technology | 2.0 |
| Intel® Quick Sync Video Technology | Jā |
| Intel® Clear Video HD Technology (Intel® CVT HD) | Jā |
| Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) | Jā |
| Iegultās opcijas pieejamas | Nē |
| Procesora paketes izmērs | 46 x 24 mm |
| Intel® Virtualization Technology (VT-x) | Jā |
| Intel® Software Guard Extensions (Intel® SGX) | Jā |
| Intel® Clear Video Technology | Jā |
| Intel® OS Guard | Jā |
| Intel® Stable Image Platform Program (SIPP) | Nē |
| Intel® 64 | Yes |
| Intel® Secure Key | Jā |
| Intel® TSX-NI | Nē |
| Procesors ARK ID | 196449 |
| Atbalstāmie instrukciju komplekti | SSE4.1, SSE4.2, AVX 2.0 |
| Intel® Virtualization Technology for Directed I/O (VT-d) | Jā |