Ražotājs: MSI
Modelis: PRO AP241 11M-249EU
EAN: 4719072889449
MSI Pro AP241 11M-249EU. Produkta veids: Viss vienā PC. Displeja diagonāle: 60,5 cm (23.8"), HD veids: Full HD, Ekrāna izšķirtspēja: 1920 x 1080 pikseļi, Paneļa veids: IPS. Procesora tips: Intel® Core™ i3, Procesora frekvence: 3,7 GHz. Iekšējā atmiņa: 8 GB, Iekšējās atmiņas tips: DDR4-SDRAM. Kopējā glabāšanas ietilpība: 256 GB, Uzglabāšanas nesējs: SSD. Integrēts grafikas adaptera modelis: Intel® UHD Graphics 630. Produkta krāsa: Balts
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.photopoint.ee |
Kõik ühes MSI 9S6-AE0312-249 24" i3-10105F Quad core 8 GB RAM 8 GB i3-10105 8 GB RAM 256 GB | €939.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Procesors | |
| Procesora ražotājs | Intel |
| Procesora tips | Intel® Core™ i3 |
| Procesora paaudze | 10th gen Intel® Core™ i3 |
| Procesora modelis | i3-10105 |
| Procesora frekvence | 3,7 GHz |
| Procesora pastiprinātā režīma frekvence | 4.4 GHz |
| Multikodola tips | 4 |
| Procesora kešatmiņa | 6 MB |
| Procesora kešatmiņas veids | Viedā kešatmiņa |
| Displejs | |
| Displeja diagonāle | 60.5 cm |
| Ekrāna izšķirtspēja | 1920 x 1080 pikseļi |
| Skārienjūtīgais ekrāns | |
| HD veids | Full HD |
| Ekrāna spilgtums | 250 cd/m² |
| Paneļa veids | IPS |
| Pikseļa iestatne | 0,275 x 0,275 mm |
| Pretapžilbināšanas ekrāns | |
| Slīpuma leņķis | -5 - 20 ° |
| Atmiņa | |
| Iekšējā atmiņa | 8 GB |
| Iekšējās atmiņas tips | DDR4-SDRAM |
| Maksimālā iekšējā atmiņa | 64 GB |
| Atmiņas sloti | 2 |
| Atmiņas slotu tips | SO-DIMM |
| Atmiņas taktātrums | 3200 MHz |
| Atmiņas izkārtojums | 1 x 8 GB |
| Datu uzglabāšanas līdzekļi | |
| Kopējā glabāšanas ietilpība | 256 GB |
| Uzglabāšanas nesējs | SSD |
| Atbalstītais uzglabāšanas diskdziņu skaits | 1 |
| Uzstādīto atmiņas/glabāšanas disku skaits | 1 |
| Skaits uzstādīto SSD | 1 |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 256 GB |
| NVMe | |
| SSD diskdziņa interfeisi | NVMe, PCI Express |
| SSD formas standarts | M.2 |
| Optiskās diskierīces tips | |
| Integrēts karšu lasītājs | |
| Grafika | |
| Diskrētais grafikas adapteris | |
| Diskrētais grafikas adaptera modelis | Nav pieejams |
| Integrēts grafikas adapteris | |
| Integrētā grafiskā adaptera saime | Intel® UHD Graphics |
| Integrēts grafikas adaptera modelis | Intel® UHD Graphics 630 |
| Tīklošana | |
| Wi-Fi | |
| Wi-Fi standarts | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi standartu | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| WLAN kontroliera ražotājs | Intel |
| WLAN regulētāja modelis | Intel Dual Band Wireless-AC 9462 |
| Antenas tips | 1x1 |
| Ethernet/LAN savienojums | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth versija | 5.0 |
| Programmatūra | |
| Nodrošināta operētājsistēma | |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | White |
| Kabeļu bloķēšanas slota veids | Kensington |
| Kabeļa saslēga slots | |
| Savienojamība | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 1 |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipa pieslēgvietu skaits | 4 |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 1 |
| HDMI versija | 1.4 |
| Darbības rādītāji | |
| Tirgus pozicionēšana | Business |
| Produkta veids | Viss vienā PC |
| Mātes plates chipset | Intel H510 |
| Trusted Platform Module (TPM) | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| AC adaptera jaudas izkliedēšana | 120 W |
| Kamera | |
| Iebūvēto kameru | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums (ar statīvu) | 541,9 mm |
| Dziļums (ar statīvu) | 227,9 mm |
| Augstums (ar statīvu) | 425,5 mm |
| Svars (ar statīvu) | 4,63 kg |
| Iepakojuma svars | 8 kg |
| Audio | |
| Audio mikroshēma | Realtek ALC897 |
| Audio sistēma | HD |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 35 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -20 - 60 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 0 - 85 % |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 0 - 90 % |
| Procesors īpašas iezīmes | |
| Intel® Stable Image Platform Program (SIPP) | |
| Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) | |
| Intel® Virtualization Technology for Directed I/O (VT-d) | |
| Intel® Clear Video Technology | |
| Intel® Software Guard Extensions (Intel® SGX) | |
| Enhanced Intel SpeedStep tehnoloģija | |
| Izpildes atspējošanas bitu līdzekļi | |
| Intel® Virtualization Technology (VT-x) | |
| Intel® 64 | |
| Centrālā procesora konfigurācija (maks.) | 1 |
| Intel® Trusted Execution Technology | |
| Idle States | |