Ražotājs: MSI
Modelis: PRO AP242 12M-003EU
EAN: 4719072947996
MSI Pro AP242 12M-003EU. Produkta veids: Viss vienā PC. Displeja diagonāle: 60,5 cm (23.8"), HD veids: Full HD, Ekrāna izšķirtspēja: 1920 x 1080 pikseļi, Paneļa veids: IPS. Procesora tips: Intel® Core™ i5, Procesora frekvence: 2,5 GHz. Iekšējā atmiņa: 8 GB, Iekšējās atmiņas tips: DDR4-SDRAM. Kopējā glabāšanas ietilpība: 512 GB, Uzglabāšanas nesējs: SSD. Integrēts grafikas adaptera modelis: Intel UHD Graphics 730. Nodrošināta operētājsistēma: Windows 11 Pro. Produkta krāsa: Melns
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.topbiz.fr |
MSI Pro AP242 12M-003EU 23.8" I5 8 Noir 512 Go | €1050.90 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Procesors | |
| Procesora ražotājs | Intel |
| Procesora tips | Intel® Core™ i5 |
| Procesora paaudze | 12th gen Intel® Core™ i5 |
| Procesora modelis | i5-12400 |
| Procesora frekvence | 2.5 GHz |
| Procesora pastiprinātā režīma frekvence | 4.4 GHz |
| Multikodola tips | 6 |
| Procesora kešatmiņa | 18 MB |
| Procesora kešatmiņas veids | Viedā kešatmiņa |
| Kopnes tips | DMI4 |
| Maksimālā turbo jauda | 117 W |
| Procesora bāzes jauda | 65 W |
| Displejs | |
| Displeja diagonāle | 60.5 cm |
| Ekrāna izšķirtspēja | 1920 x 1080 pikseļi |
| Skārienjūtīgais ekrāns | Nē |
| HD veids | Full HD |
| Projektora formātu attiecība | 16:9 |
| Ekrāna spilgtums | 250 cd/m² |
| Displeja virsma | Matt |
| Paneļa veids | IPS |
| Pikseļa iestatne | 0,275 x 0,275 mm |
| Slīpuma regulēšana | Jā |
| Slīpuma leņķis | -5 - 20 ° |
| Atmiņa | |
| Iekšējā atmiņa | 8 GB |
| Iekšējās atmiņas tips | DDR4-SDRAM |
| Maksimālā iekšējā atmiņa | 64 GB |
| Atmiņas sloti | 2 |
| Atmiņas slotu tips | SO-DIMM |
| Atmiņas taktātrums | 3200 MHz |
| Atmiņas izkārtojums | 1 x 8 GB |
| Datu uzglabāšanas līdzekļi | |
| Kopējā glabāšanas ietilpība | 512 GB |
| Uzglabāšanas nesējs | SSD |
| Kopējā SSD ietilpība | 512 GB |
| Skaits uzstādīto SSD | 1 |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 512 GB |
| NVMe | Jā |
| SSD diskdziņa interfeisi | PCI Express |
| Optiskās diskierīces tips | Nē |
| Grafika | |
| Diskrētais grafikas adapteris | Nē |
| Diskrētais grafikas adaptera modelis | Nav pieejams |
| Integrēts grafikas adapteris | Jā |
| Iebūvētā GPU ražotājs | Intel |
| Integrētā grafiskā adaptera saime | Intel® UHD Graphics |
| Integrēts grafikas adaptera modelis | Intel UHD Graphics 730 |
| Programmatūra | |
| Nodrošināta operētājsistēma | Windows 11 Pro |
| Tīklošana | |
| Wi-Fi | Jā |
| Wi-Fi standarts | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WLAN kontroliera ražotājs | Intel |
| Wi-Fi standartu | 802.11a, 802.11ad, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WLAN regulētāja modelis | Intel Wi-Fi 6 AX201 |
| Antenas tips | 2x2 |
| Ethernet/LAN savienojums | Jā |
| Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums | 1000 Mbit/s |
| Bluetooth | Jā |
| Bluetooth versija | 5.2 |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Iepakojuma saturs | |
| Pele iekļauta | Yes |
| Klaviatūra iekļauta | Yes |
| Savienojamība | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 1 |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipa pieslēgvietu skaits | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) A tipa pieslēgvietu skaits | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) C tipa pieslēgvietu skaits | 1 |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 1 |
| DisplayPorts daudzums | 1 |
| Mikrofons, līnijas izeja | Jā |
| Austiņu izejas | 1 |
| Darbības rādītāji | |
| Produkta veids | Viss vienā PC |
| Mātes plates chipset | Intel H610 |
| Audio | |
| Iebūvēti skaļruņi | Jā |
| Skaļruņu skaits | 2 |
| RMS nominālā jauda | 6 W |
| Iebūvēts mikrofons | Yes |
| Enerģijas pārvaldība | |
| AC adaptera jaudas izkliedēšana | 120 W |
| Svars&dimensijas | |
| Platums (ar statīvu) | 541,9 mm |
| Dziļums (ar statīvu) | 227,9 mm |
| Augstums (ar statīvu) | 425,5 mm |
| Svars (ar statīvu) | 4,63 kg |
| Iepakojuma platums | 640 mm |
| Iepakojuma dziļums | 243 mm |
| Iepakojuma augstums | 508 mm |
| Iepakojuma svars | 8 kg |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 35 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -20 - 60 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 0 - 85 % |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 0 - 90 % |
| Procesors īpašas iezīmes | |
| Idle States | Yes |
| Intel® Virtualization Technology (VT-x) | Jā |
| Intel® Virtualization Technology for Directed I/O (VT-d) | Jā |
| Intel® 64 | Yes |
| Enhanced Intel SpeedStep tehnoloģija | Yes |
| Centrālā procesora konfigurācija (maks.) | 1 |
| Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) | Jā |
| Iegultās opcijas pieejamas | Nē |
| Izpildes atspējošanas bitu līdzekļi | Jā |