Ražotājs: MSI
Modelis: 9S6-A61511-028
EAN: 4719072439644
MSI Wind Top Professional AP1622ET-028XEU. Produkta veids: Viss vienā PC. Displeja diagonāle: 39,6 cm (15.6"), HD veids: HD, Ekrāna izšķirtspēja: 1366 x 768 pikseļi, Skārienjūtīgais ekrāns, Ekrāna forma: Plakana virsma. Procesora tips: Intel® Celeron®, Procesora frekvence: 1,8 GHz. Iekšējā atmiņa: 4 GB, Iekšējās atmiņas tips: DDR3-SDRAM. Kopējā glabāšanas ietilpība: 500 GB, Uzglabāšanas nesējs: HDD. Integrēts grafikas adaptera modelis: Intel® HD Graphics. Iebūvēto kameru. Produkta krāsa: Melns
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Procesors | |
| Procesora ražotājs | Intel |
| Procesora tips | Intel® Celeron® |
| Procesora modelis | 1037U |
| Procesora frekvence | 1.8 GHz |
| Multikodola tips | 2 |
| Procesora stieples | 2 |
| Procesora kešatmiņa | 2 MB |
| Procesora kešatmiņas veids | Viedā kešatmiņa |
| Kopnes datu pārraides ātrums | 5 Gigatransferi sekundē (GT/s) |
| Thermal Design Power (TDP) | 17 W |
| Procesora darbības režīmi | 64 biti |
| FSB paritāte | |
| Tjunction | 105 °C |
| PCI Express konfigurācijas | 1x16, 2x8, 1x8+2x4 |
| Procesora kods | SR108 |
| Kopnes/Kodola attiecība | 18 |
| Kopnes tips | DMI |
| PCI Express slotu versija | 2.0 |
| PCI Ekspress joslu maksimālais skaits | 16 |
| Procesora sērija | Intel Celeron 1000 series for Mobile |
| Procesors litogrāfija | 22 nm |
| Procesora ligzda | BGA 1023 |
| Soļu izpildījums | P0 |
| Procesora kodētais nosaukums | Ivy Bridge |
| Procesora atbalstīta maksimālā iekšējā atmiņa | 32 GB |
| Procesors, kurā nav izmantoti konflikta materiāli | |
| Procesora atbalstīta atmiņas veidi | DDR3-SDRAM, DDR3L-SDRAM |
| Procesora atbalstīti atmiņas pulksteņa ātrumi | 1333,1600 MHz |
| Procesora atbalstīts (max) atmiņas joslas platums | 25,6 GB/s |
| Procesora atbalstīti atmiņas kanāli | Duāls |
| Procesora atbalstīts ECC | |
| Displejs | |
| Displeja diagonāle | 39,6 cm |
| Ekrāna izšķirtspēja | 1366 x 768 pikseļi |
| Skārienjūtīgais ekrāns | |
| HD veids | HD |
| LED fona apgaismojums | |
| Skārienjutības tehnoloģija | Vienpieskāriena |
| Projektora formātu attiecība | 16:9 |
| Ekrāna spilgtums | 250 cd/m² |
| Atbildes laiks | 5 ms |
| Pikseļa iestatne | 0,252 x 0,252 mm |
| Ekrāna forma | Plakana virsma |
| Displeja krāsu skaits | 16,78 miljoni krāsu |
| Slīpuma leņķis | 170 - 160 ° |
| Atmiņa | |
| Iekšējā atmiņa | 4 GB |
| Iekšējās atmiņas tips | DDR3-SDRAM |
| Maksimālā iekšējā atmiņa | 4 GB |
| Atmiņas sloti | 1 |
| Atmiņas slotu tips | SO-DIMM |
| Atmiņas taktātrums | 1333 MHz |
| Datu uzglabāšanas līdzekļi | |
| Kopējā glabāšanas ietilpība | 500 GB |
| Uzglabāšanas nesējs | HDD |
| Uzstādīto atmiņas/glabāšanas disku skaits | 1 |
| Atbalstītais uzglabāšanas diskdziņu skaits | 1 |
| Instalēti cietie diski | 1 |
| Cietā diska ietilpība | 500 GB |
| Cietā diska rotācijas ātrums | 5400 RPM |
| Cietā diska interfeiss | SATA II |
| Optiskās diskierīces tips | |
| Integrēts karšu lasītājs | |
| Saderīgās atmiņas kartes | MMC, Zibdisks (MS), SD |
| Tīklošana | |
| Wi-Fi | |
| Wi-Fi standarts | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Wi-Fi standartu | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Ethernet/LAN savienojums | |
| Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums | 10,100,1000 Mbit/s |
| Bluetooth | |
| Programmatūra | |
| Nodrošināta operētājsistēma | |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Pie sienas piestiprināms | |
| Iepakojuma saturs | |
| Pele iekļauta | |
| Klaviatūra iekļauta | |
| Savienojamība | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 1 |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipa pieslēgvietu skaits | 2 |
| VGA (D-Sub) pieslēgvietu skaits | 1 |
| Austiņu izejas | 1 |
| Mikrofons, līnijas izeja | |
| Mini PCI Express sloti | 1 |
| Darbības rādītāji | |
| Produkta veids | Viss vienā PC |
| Mātes plates chipset | Intel® NM70 Express |
| Grafika | |
| Diskrētais grafikas adaptera modelis | Nav pieejams |
| Integrēts grafikas adapteris | |
| Integrētā grafiskā adaptera saime | Intel® HD Graphics |
| Integrēts grafikas adaptera modelis | Intel® HD Graphics |
| Iebūvētā grafikas adaptera dinamiskā frekvence (max) | 1000 MHz |
| Iebūvēto grafisko adapteru atbalstīto displeju skaits | 3 |
| Iebūvētā grafikas adaptera bāzes frekvence | 350 MHz |
| Kamera | |
| Iebūvēto kameru | |
| Kopējais megapikseļu skaits | 0,3 MP |
| Enerģijas pārvaldība | |
| AC adaptera jaudas izkliedēšana | 65 W |
| Audio | |
| Iebūvēti skaļruņi | |
| RMS nominālā jauda | 3 W |
| Iebūvēts mikrofons | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums (ar statīvu) | 399,5 mm |
| Dziļums (ar statīvu) | 69,2 mm |
| Augstums (ar statīvu) | 313,9 mm |
| Svars (ar statīvu) | 5,6 kg |
| Iepakojuma svars | 6,49 kg |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 10 - 35 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -20 - 60 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 40 - 85 % |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 0 - 90 % |
| Procesors īpašas iezīmes | |
| Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) | |
| Intel® My WiFi Technology (Intel® MWT) | |
| Intel® Smart Cache | |
| Iegultās opcijas pieejamas | |
| Intel® AES New Instructions (Intel® AES-NI) | |
| Grafikas un IMC litogrāfija | 22 nm |
| Intel® Demand Based Switching | |
| Intel® Trusted Execution Technology | |
| Intel® InTru™ 3D Technology | |
| Intel® Flex Memory Access | |
| Izpildes atspējošanas bitu līdzekļi | |
| Intel® Fast Memory Access | Jā |
| Intel® Insider™ | |
| Intel® Clear Video HD Technology (Intel® CVT HD) | |
| Intel® FDI Technology | Jā |
| Enhanced Intel SpeedStep tehnoloģija | |
| Intel® Wireless Display (Intel® WiDi) | |
| Idle States | |
| Intel® Quick Sync Video Technology | |
| Centrālā procesora konfigurācija (maks.) | 1 |
| Intel® Enhanced Halt State | |
| Intel® Turbo Boost Technology | |
| Siltuma uzraudzības tehnoloģijas | |
| Intel® Hyper Threading Technology (Intel® HT Technology) | |
| Intel® Clear Video Technology for Mobile Internet Devices (Intel® CVT for MID) | |
| Intel® Rapid Storage Technology | |
| Intel® Clear Video Technology | |
| Intel® Virtualization Technology (VT-x) | |
| Intel® Anti-Theft Technology (Intel® AT) | |
| Procesora paketes izmērs | 31 x 24 mm |
| Intel® Dual Display Capable Technology | |
| Procesors ARK ID | 71995 |
| Atbalstāmie instrukciju komplekti | SSE4.1, SSE4.2 |
| Intel® Virtualization Technology for Directed I/O (VT-d) | |
| Intel® 64 | |
| Sertifikāti | |
| Sertifikācija | UL/CB, EMC:CE/FCC/C-TICK/VCCI/BSMI |