Ražotājs: Shuttle
Modelis: KPH-P21WL013XA1
EAN: 4046047103744
Shuttle Industry-grade Panel PC P21WL01-i3XA. Produkta veids: Viss vienā PC. Displeja diagonāle: 54,6 cm (21.5"), HD veids: Full HD, Ekrāna izšķirtspēja: 1920 x 1080 pikseļi, Skārienjūtīgais ekrāns, Paneļa veids: LCD. Procesora tips: Intel® Core™ i3, Procesora frekvence: 2,2 GHz. Iekšējā atmiņa: 4 GB, Iekšējās atmiņas tips: DDR4-SDRAM. Kopējā glabāšanas ietilpība: 120 GB, Uzglabāšanas nesējs: SSD. Integrēts grafikas adaptera modelis: Intel® UHD Graphics 620. Iebūvēto kameru. Produkta krāsa: Melns, Zils
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Procesors | |
| Procesora ražotājs | Intel |
| Procesora tips | Intel® Core™ i3 |
| Procesora paaudze | 8th gen Intel® Core™ i3 |
| Procesora modelis | i3-8145UE |
| Procesora frekvence | 2.2 GHz |
| Procesora pastiprinātā režīma frekvence | 3,9 GHz |
| Multikodola tips | 2 |
| Procesora kešatmiņa | 4 MB |
| Procesora kešatmiņas veids | Viedā kešatmiņa |
| Konfigurējama TDP-up frekvence | 2.4 GHz |
| Konfigurējams TDP-up | 25 W |
| Konfigurējama TDP-down frekvence | 1,6 GHz |
| Konfigurējams TDP-down | 12,5 W |
| Displejs | |
| Displeja diagonāle | 54,6 cm |
| Ekrāna izšķirtspēja | 1920 x 1080 pikseļi |
| Skārienjūtīgais ekrāns | Yes |
| HD veids | Full HD |
| Projektora formātu attiecība | 16:9 |
| Ekrāna spilgtums | 300 cd/m² |
| Paneļa veids | LCD |
| Multi-touch | Jā |
| Skata leņķis, horizontāli | 89 ° |
| Kontrasta attiecība (tipiskā) | 3000:1 |
| Skata leņķis, vertikāli | 89 ° |
| Atmiņa | |
| Iekšējā atmiņa | 4 GB |
| Iekšējās atmiņas tips | DDR4-SDRAM |
| Maksimālā iekšējā atmiņa | 64 GB |
| Atmiņas sloti | 2 |
| Atmiņas slotu tips | SO-DIMM |
| Atmiņas izkārtojums | 1 x 4 GB |
| Atmiņas formas standarts | DIMM/SO-DIMM |
| Datu uzglabāšanas līdzekļi | |
| Kopējā glabāšanas ietilpība | 120 GB |
| Uzglabāšanas nesējs | SSD |
| Uzstādīto atmiņas/glabāšanas disku skaits | 1 |
| Atbalstītais uzglabāšanas diskdziņu skaits | 2 |
| Kopējā SSD ietilpība | 120 GB |
| Skaits uzstādīto SSD | 1 |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 120 GB |
| SSD diskdziņa interfeisi | PCI Express |
| SSD formas standarts | M.2 |
| Optiskās diskierīces tips | Nē |
| Grafika | |
| Diskrētais grafikas adapteris | Nē |
| Diskrētais grafikas adaptera modelis | Nav pieejams |
| Iebūvētā GPU ražotājs | Intel |
| Integrēts grafikas adapteris | Jā |
| Integrētā grafiskā adaptera saime | Intel® UHD Graphics |
| Integrēts grafikas adaptera modelis | Intel® UHD Graphics 620 |
| Programmatūra | |
| Nodrošināta operētājsistēma | Nē |
| Tīklošana | |
| Wi-Fi | Jā |
| Wi-Fi standarts | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi standartu | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| WLAN kontroliera ražotājs | Realtek |
| WLAN regulētāja modelis | Realtek RTL8821CE |
| Ethernet/LAN savienojums | Jā |
| Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums | 10,100,1000 Mbit/s |
| Bluetooth | Jā |
| Bluetooth versija | 4.2 |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns, Zils |
| VESA-wall mounting system saderīgs | 100 x 100 mm |
| Apvalka materiāls | Alumīnijs |
| VESA stiprinājums | Jā |
| Ieslēgšanas/izslēgšanas poga | Jā |
| Izcelsmes valsts | China |
| Savienojamība | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipa pieslēgvietu skaits | 4 |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 1 |
| HDMI versija | 1.4b |
| DVI pieslēgvieta | Yes |
| Mikrofons, līnijas izeja | Jā |
| Austiņu izejas | 1 |
| DC ieejas ligzda | Yes |
| Seriaļo pieslēgvietu skaits | 3 |
| Darbības rādītāji | |
| Tirgus pozicionēšana | Business |
| Produkta veids | Viss vienā PC |
| Mātes plates chipset | Intel® SoC |
| Trusted Platform Module (TPM) | Jā |
| Kamera | |
| Iebūvēto kameru | Yes |
| Kopējais megapikseļu skaits | 2 MP |
| Kameras izšķirtspēja | 1920 x 1080 pikseļi |
| Kameras HD veids | Full HD |
| Enerģijas pārvaldība | |
| AC adaptera jaudas izkliedēšana | 90 W |
| AC adaptera frekvence | 50/60 Hz |
| AC adaptera ieejas spriegums | 100 - 240 V |
| AC adaptera izejas spriegums | 19 V |
| Audio | |
| Iebūvēti skaļruņi | Nē |
| Svars&dimensijas | |
| Platums (bez statīva) | 543 mm |
| Dziļums (bez statīva) | 49,9 mm |
| Augstums (bez statīva) | 334 mm |
| Svars (bez statīva) | 7,6 kg |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 40 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -20 - 60 °C |
| Procesors īpašas iezīmes | |
| Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) | Jā |
| Iegultās opcijas pieejamas | Yes |
| Intel® TSX-NI | Nē |
| Intel® Software Guard Extensions (Intel® SGX) | Jā |
| Intel® Virtualization Technology for Directed I/O (VT-d) | Jā |
| Intel® 64 | Yes |
| Izpildes atspējošanas bitu līdzekļi | Jā |
| Enhanced Intel SpeedStep tehnoloģija | Yes |
| Intel® Virtualization Technology (VT-x) | Jā |
| Idle States | Yes |
| Intel® Trusted Execution Technology | Nē |
| Centrālā procesora konfigurācija (maks.) | 1 |
| Sertifikāti | |
| Sertifikācija | CE, FCC Class A, VCCI, BSMI, CB, cTUVus, BSMI |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84713000 |