Ražotājs: Shuttle
Modelis: PAB-P90U302
EAN: 0887993001906
Shuttle P90U3. Displeja diagonāle: 49,5 cm (19.5"), Ekrāna izšķirtspēja: 1600 x 900 pikseļi, Skārienjūtīgais ekrāns. Procesora tips: Intel® Core™ i3, Procesora frekvence: 2,4 GHz. Integrēts grafikas adaptera modelis: Intel® HD Graphics 620. Iebūvēto kameru. Produkta krāsa: Balts
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
hiq24.de |
Shuttle Shut BarBo P90U3 I3 7100U wh weiß, ohne | €848.90 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Procesors | |
| Procesora ražotājs | Intel |
| Procesora tips | Intel® Core™ i3 |
| Procesora paaudze | 7th gen Intel® Core™ i3 |
| Procesora modelis | i3-7100U |
| Procesora frekvence | 2.4 GHz |
| Multikodola tips | 2 |
| Procesora stieples | 4 |
| Thermal Design Power (TDP) | 15 W |
| Konfigurējama TDP-down frekvence | 0,8 GHz |
| Konfigurējams TDP-down | 7,5 W |
| PCI Express slotu versija | 3.0 |
| Kopnes tips | OPI |
| Procesora kodētais nosaukums | Kaby Lake |
| Procesora ligzda | BGA 1356 |
| PCI Express konfigurācijas | 1x2+2x1, 1x4, 2x2, 4x1 |
| Procesors litogrāfija | 14 nm |
| Procesors, kurā nav izmantoti konflikta materiāli | |
| Displejs | |
| Displeja diagonāle | 49,5 cm |
| Ekrāna izšķirtspēja | 1600 x 900 pikseļi |
| Skārienjūtīgais ekrāns | |
| Programmatūra | |
| Nodrošināta operētājsistēma | |
| Tīklošana | |
| Wi-Fi | |
| Wi-Fi standartu | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ethernet/LAN savienojums | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth versija | 4.1 |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | White |
| Kabeļa saslēga slots | |
| Kabeļu bloķēšanas slota veids | Kensington |
| VESA stiprinājums | |
| Izcelsmes valsts | China |
| Savienojamība | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 1 |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 4 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipa pieslēgvietu skaits | 2 |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 1 |
| HDMI versija | 1.4b |
| VGA (D-Sub) pieslēgvietu skaits | 1 |
| Austiņu izejas | 1 |
| Mikrofons, līnijas izeja | |
| DC ieejas ligzda | |
| Papildus informācija | |
| Grafikas adaptera ģimene | Intel |
| AC adaptera izvades strāva | 3,42 A |
| Uzglabāšanas diskdziņa interfeiss | Serial ATA III |
| Barošanas avots | 65 W |
| Drošība | CB, ETL |
| Barošanas avota tips | External AC adapter |
| Darbības rādītāji | |
| Mātes plates chipset | Intel® SoC |
| Kamera | |
| Iebūvēto kameru | |
| Datu uzglabāšanas līdzekļi | |
| Atbalstītais uzglabāšanas diskdziņu skaits | 1 |
| SSD formas standarts | 2.5" |
| Integrēts karšu lasītājs | |
| Saderīgās atmiņas kartes | SD, SDHC, SDXC |
| Atmiņa | |
| Maksimālā iekšējā atmiņa | 32 GB |
| Atmiņas slotu tips | SO-DIMM |
| Atbalstītie atmiņas pulksteņa ātrumi | 2133 MHz |
| Grafika | |
| Integrēts grafikas adapteris | |
| Integrēts grafikas adaptera modelis | Intel® HD Graphics 620 |
| Enerģijas pārvaldība | |
| AC adaptera izejas spriegums | 19 V |
| Audio | |
| Audio mikroshēma | Realtek ALC269 |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 40 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 10 - 90 % |
| Iepakojuma saturs | |
| AC adaperis komplektā | |
| Draiveri iekļauti | |
| Elektrības vada iekļauts | |
| Ātrās startēšanas gids | |
| Procesors īpašas iezīmes | |
| Siltuma uzraudzības tehnoloģijas | |
| Intel® Trusted Execution Technology | |
| Centrālā procesora konfigurācija (maks.) | 1 |
| Izpildes atspējošanas bitu līdzekļi | |
| Intel® Enhanced Halt State | |
| Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) | |
| Idle States | |
| Enhanced Intel SpeedStep tehnoloģija | |
| Intel® Wireless Display (Intel® WiDi) | |
| Intel® InTru™ 3D Technology | |
| Intel® Quick Sync Video Technology | |
| Intel® Clear Video HD Technology (Intel® CVT HD) | |
| Intel® Insider™ | |
| Intel® Flex Memory Access | |
| Intel® AES New Instructions (Intel® AES-NI) | |
| Intel® Hyper Threading Technology (Intel® HT Technology) | |
| Intel® Smart Response Technology | |
| Intel® Identity Protection Technology (Intel® IPT) | |
| Intel® My WiFi Technology (Intel® MWT) | |
| Iegultās opcijas pieejamas | |
| Intel® Clear Video Technology | |
| Intel® Software Guard Extensions (Intel® SGX) | |
| Intel® Identity Protection Technology version | 1,00 |
| Intel® Turbo Boost Technology | |
| Intel® Smart Response Technology version | 1,00 |
| Intel® Virtualization Technology (VT-x) | |
| Intel® Stable Image Platform Program (SIPP) version | 0,00 |
| Intel® TSX-NI version | 0,00 |
| Intel® Virtualization Technology for Directed I/O (VT-d) | |
| Grafikas un IMC litogrāfija | 14 nm |
| Intel® Small Business Advantage (Intel® SBA) | |
| Intel® Secure Key Technology version | 1,00 |
| Intel® TSX-NI | |
| Intel® Secure Key | |
| Intel® 64 | |
| Intel® Stable Image Platform Program (SIPP) | |
| Intel® OS Guard | |
| Procesors ARK ID | 95442 |
| Ilgtspēja | |
| Ilgtspējas sertifikāti | ENERGY STAR |
| Sertifikāti | |
| Sertifikācija | CE, RED, FCC, RCM, VCCI |
| Svars&dimensijas | |
| Iepakojuma svars | 5,62 kg |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84714100 |