Ražotājs: Barbie
Modelis: GYJ70
EAN: 0887961973297
Barbie Extra Doll & Vanity Playset. Lelles veids: Lelle-modele, Lelles dzimums: Sieviete, Ieteicamais vecums (minim.): 3 gads(i), Ieteicamais dzimums: Meitene. Baterijas tips: LR44. Produkta krāsa: Daudzkrāsains
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pure-gaming.fr |
Barbie Extra Studio De Mode | €64.91 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Produkta krāsa | Daudzkrāsains |
| Lelles veids | Lelle-modele |
| Lelles dzimums | Sieviete |
| Ieteicamais dzimums | Meitene |
| Tēls | Barbie |
| Ieteicamais vecums (minim.) | 3 gads(i) |
| Ieteicamais vecums (maks.) | 10 gads(i) |
| Elastīgie ķermeņa locekļi | |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Gads | 2022 |
| Iepakojuma saturs | |
| Baterijas pievienotas | |
| Aksesuāri iekļauti komplektā | Lelles mājdzīvnieks, Lelles rotaļlietu komplekts |
| Mājdzīvnieka veids | Dzīties pakaļ/suns |
| Mājdzīvnieku daudzums | 1 |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Loģistiskie dati | |
| Transportēšanas kārbas GTIN (EAN/UPC) | 887961973297 |
| Oriģinālās kastes platums | 142,9 mm |
| Kastes garums (Master) | 600,1 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 336,6 mm |
| Galvenās kārbas tilpums | 28900 cm³ |
| Kastes svars (Master) | 2,44 kg |
| Kastes uz paletes | 56 pcs |
| Kastu skaits kārtā | 56 pcs |
| Galvenās kārbas GTIN (EAN/UPC) | 887961973297 |
| Daudzums uz paletes | 56 pcs |
| Daudzums kārtā | 56 pcs |
| Apjoms uz jaukta izmantojama tvertni (20 pēdas) | 902 pcs |
| Apjoms uz jaukta izmantojama tvertni (40 pēdas) | 1942 pcs |
| Ūdens pudeļu sūkņi | 2747 pcs |
| Kameru statīvi | 2943 pcs |
| Paplašināšanas kartes interfeisi | |
| Iztēles rotaļas | |
| Lomu spēles | |
| Mācīšanās un praktizēšanās iemaņas | Motorikas iemaņu trenēšana |
| Drošības brīdinājums | |
| EU TSD brīdinājums | Nav paredzēts bērniem, kas jaunāki par 36 mēnešiem |
| Baterija | |
| Nepieciešamas baterijas | |
| Baterijas tips | LR44 |
| Atbalstāmo bateriju skaits | 3 |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 584,2 mm |
| Iepakojuma dziļums | 127 mm |
| Iepakojuma augstums | 323,9 mm |
| Iepakojuma svars | 1,87 kg |
| Vienības apjoms | 24027,5326 cm³ |