| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pure-gaming.fr |
Barbie Coffret Journée Au Spa | €34.90 |
|
eltek.lv |
Barbie Mattel - w SPA (GJR84) | €46.52 |
|
nopirkt.lv |
Barbie Face Mask SPA Set ZB-123135 | €49.05 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Produkta krāsa | Daudzkrāsains |
| Lelles veids | Lelle-modele |
| Lelles dzimums | Sieviete |
| Noņemama kleita | |
| Ieteicamais dzimums | Meitene |
| Ieteicamais vecums (minim.) | 4 gads(i) |
| Ieteicamais vecums (maks.) | 7 gads(i) |
| Gads | 2022 |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Iepakojuma saturs | |
| Baterijas pievienotas | |
| Aksesuāri iekļauti komplektā | Lelles mājdzīvnieks, Lelles rotaļlietu komplekts |
| Mājdzīvnieka veids | Dzīties pakaļ/suns |
| Mājdzīvnieku daudzums | 1 |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Loģistiskie dati | |
| Transportēšanas kārbas GTIN (EAN/UPC) | 10887961816492 |
| Oriģinālās kastes platums | 270 mm |
| Kastes garums (Master) | 405 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 347 mm |
| Galvenās kārbas tilpums | 38300 cm³ |
| Kastes svars (Master) | 3,22 kg |
| Kastes uz paletes | 40 pcs |
| Kastu skaits kārtā | 40 pcs |
| Daudzums Master kastē | 3 pcs |
| Galvenās kārbas GTIN (EAN/UPC) | 10887961816492 |
| Daudzums uz paletes | 120 pcs |
| Daudzums kārtā | 120 pcs |
| Apjoms uz jaukta izmantojama tvertni (20 pēdas) | 2040 pcs |
| Apjoms uz jaukta izmantojama tvertni (40 pēdas) | 4390 pcs |
| Ūdens pudeļu sūkņi | 6208 pcs |
| Kameru statīvi | 6651 pcs |
| Piegādātāja funkcijas | |
| Vajadzīga montāža | |
| Atbalstāmās valodas | Multi |
| Paplašināšanas kartes interfeisi | |
| Iztēles rotaļas | |
| Mācīšanās un praktizēšanās iemaņas | Motorikas iemaņu trenēšana |
| Lomu spēles | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 229 mm |
| Dziļums | 73 mm |
| Augstums | 318 mm |
| Drošības brīdinājums | |
| EU TSD brīdinājums | Nav paredzēts bērniem, kas jaunāki par 36 mēnešiem |
| Drošības brīdinājums | WARNING: Not suitable for children under 36 months. Adult assembly required. |
| Baterija | |
| Nepieciešamas baterijas | |
| Papildus informācija | |
| Ieteicamais vecums (minim.) | 60 mēnesis(i) |
| Ieteicamais vecums (maks.) | 216 mēnesis(i) |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 400 mm |
| Iepakojuma dziļums | 90 mm |
| Iepakojuma augstums | 335 mm |
| Iepakojuma svars | 1,07 kg |
| Vienības apjoms | 10930,5531 cm³ |
| Iepakojuma tips | Palodzes puķu kaste |