Ražotājs: Barbie
Modelis: HKD86
EAN: 0194735101764
Barbie Pup Adoption. Lelles veids: Lelle-modele, Lelles dzimums: Sieviete, Ieteicamais vecums (minim.): 3 gads(i), Ieteicamais dzimums: Meitene. Augstums: 290 mm. Materiāls: Plastmasa, Audums, Produkta krāsa: Daudzkrāsains
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
intop.lt |
Lėlės Barbė Mattel Barbės šunų įvaikinimo rinkinys + lėlė HKD86 | €18.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Produkta krāsa | Daudzkrāsains |
| Lelles veids | Lelle-modele |
| Lelles dzimums | Sieviete |
| Noņemama kleita | |
| Ieteicamais dzimums | Meitene |
| Ieteicamais vecums (minim.) | 3 gads(i) |
| Materiāls | Plastmasa, Audums |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Iepakojuma saturs | |
| Baterijas pievienotas | |
| Iepakojuma saturs | Includes 1 Barbie doll wearing dress and shoes, 1 colour-change puppy and 1 drinking/peeing puppy each with collar and dog tag, 1 colour-change pee pad, 1 pet carrier, 1 pet bed, 1 food bowl, 1 bottle, 1 bag of food, 1 treat, 1 towel, 1 dog toy, 1 leash and 2 adoption certificates. Doll cannot stand alone. Colours and decorations may vary. |
| Loģistiskie dati | |
| Transportēšanas kārbas GTIN (EAN/UPC) | 10194735101761 |
| Oriģinālās kastes platums | 215 mm |
| Kastes garums (Master) | 280 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 350 mm |
| Kastes svars (Master) | 1,69 kg |
| Daudzums Master kastē | 4 pcs |
| Apjoms uz jaukta izmantojama tvertni (20 pēdas) | 5114 pcs |
| Apjoms uz jaukta izmantojama tvertni (40 pēdas) | 11006 pcs |
| Ūdens pudeļu sūkņi | 15564 pcs |
| Kameru statīvi | 16676 pcs |
| Piegādātāja funkcijas | |
| Vajadzīga montāža | |
| Atbalstāmās valodas | Multi |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 100 mm |
| Dziļums | 50 mm |
| Augstums | 290 mm |
| Baterija | |
| Nepieciešamas baterijas | |
| Papildus informācija | |
| Ieteicamais vecums (maks.) | 108 mēnesis(i) |
| Ieteicamais vecums (minim.) | 36 mēnesis(i) |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 203 mm |
| Iepakojuma dziļums | 63 mm |
| Iepakojuma augstums | 325 mm |
| Iepakojuma svars | 421,8 g |
| Iepakojuma tips | Blisters |
| Drošības brīdinājums | |
| Drošības brīdinājums | WARNING: Not suitable for children under 36 months. |