Ražotājs: MGA Entertainment
Modelis: 119937EUC
EAN: 0035051119937
L.O.L. Surprise! Loves Mini Sweets X HARIBO Party Pack. Lelles veids: Mini lelle, Lelles dzimums: Sieviete, Ieteicamais vecums (minim.): 4 gads(i), Produkta krāsa: Dažādas krāsas
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Produkta krāsa | Dažādas krāsas |
| Lelles veids | Mini lelle |
| Lelles dzimums | Sieviete |
| Noņemama kleita | Jā |
| Ieteicamais vecums (minim.) | 4 gads(i) |
| Ieteicamais vecums (maks.) | 12 gads(i) |
| Loģistiskie dati | |
| Oriģinālās kastes platums | 577,9 mm |
| Kastes garums (Master) | 222,3 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 387,4 mm |
| Galvenās kārbas tilpums | 50000 cm³ |
| Galvenās kārbas GTIN (EAN/UPC) | 10035051119934 |
| Paplašināšanas kartes interfeisi | |
| Iztēles rotaļas | Jā |
| Drošības brīdinājums | |
| EU TSD brīdinājums | Nav paredzēts bērniem, kas jaunāki par 36 mēnešiem, Sīkas detaļas. Aizrīšanās bīstamība |
| Baterija | |
| Nepieciešamas baterijas | Nē |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 558,8 mm |
| Iepakojuma dziļums | 101,6 mm |
| Iepakojuma augstums | 355,6 mm |
| Vienības apjoms | 20000 cm³ |