Ražotājs: Monster High
Modelis: HKY69
EAN: 0194735110629
Monster High HKY69. Lelles veids: Lelle-modele, Lelles dzimums: Sieviete, Ieteicamais vecums (minim.): 4 gads(i), Ieteicamais dzimums: Zēniem/meitenēm. Augstums: 150 mm. Materiāls: Plastmasa, Audums, Produkta krāsa: Daudzkrāsains
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.ox.ee |
Mattel Monster High Lagoona Spa Day Doll | €52.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Produkta krāsa | Daudzkrāsains |
| Lelles veids | Lelle-modele |
| Lelles dzimums | Sieviete |
| Noņemama kleita | Jā |
| Ieteicamais dzimums | Zēniem/meitenēm |
| Ieteicamais vecums (minim.) | 4 gads(i) |
| Materiāls | Plastmasa, Audums |
| Elastīgie ķermeņa locekļi | Jā |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Iepakojuma saturs | |
| Baterijas pievienotas | Nē |
| Iepakojuma saturs | Includes 1 Lagoona Blue doll with fashion, 1 robe, 1 mask, 1 comb, 1 tattoo sheet, 2 pieces of hair chalk, 1 shell storage case, 2 kid-sized barrettes, 2 hair clips, 6 hair ties and 16 clip on hair beads. Doll cannot stand alone. Colours and decorations may vary. |
| Loģistiskie dati | |
| Transportēšanas kārbas GTIN (EAN/UPC) | 10194735110626 |
| Oriģinālās kastes platums | 285 mm |
| Kastes garums (Master) | 375 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 350 mm |
| Kastes svars (Master) | 2,77 kg |
| Daudzums Master kastē | 4 pcs |
| Apjoms uz jaukta izmantojama tvertni (20 pēdas) | 2882 pcs |
| Apjoms uz jaukta izmantojama tvertni (40 pēdas) | 6203 pcs |
| Ūdens pudeļu sūkņi | 8773 pcs |
| Kameru statīvi | 9399 pcs |
| Piegādātāja funkcijas | |
| Vajadzīga montāža | Nē |
| Atbalstāmās valodas | Multi |
| Paplašināšanas kartes interfeisi | |
| Iztēles rotaļas | Jā |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 42 mm |
| Dziļums | 42 mm |
| Augstums | 150 mm |
| Drošības brīdinājums | |
| EU TSD brīdinājums | Nav paredzēts bērniem, kas jaunāki par 36 mēnešiem, Sīkas detaļas. Aizrīšanās bīstamība |
| Drošības brīdinājums | WARNING: Not suitable for children under 36 months. |
| Baterija | |
| Nepieciešamas baterijas | Nē |
| Papildus informācija | |
| Ieteicamais vecums (maks.) | 216 mēnesis(i) |
| Ieteicamais vecums (minim.) | 48 mēnesis(i) |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 360 mm |
| Iepakojuma dziļums | 68 mm |
| Iepakojuma augstums | 327 mm |
| Iepakojuma svars | 693,5 g |
| Iepakojuma tips | Palodzes puķu kaste |