| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.proline.lv |
Veho P1 Pro power bank Black 10400 mAh | €82.50 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Darbības rādītāji | |
| Uzlādes avots | USB |
| Baterijas performance | 10400 mAh |
| Dizains | |
| Vienlaicīgi savienoto ierīču skaits (maks) | 2 |
| Produkta krāsa | Melns |
| Lādētāju saderība | Universāls |
| Iebūvēta displeja | Jā |
| Ekrāna veids | LED |
| LED indikatori | Jā |
| Savienojamība | |
| Ievades interfeiss | Micro-USB + USB Type-C |
| USB C-veida pieslēgvietu daudzums | 2 |
| Iepakojuma saturs | |
| Pievienoti kabeļi | Lightning, Micro-USB |
| Manuāls | Jā |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Ieejas spriegums | 5 V |
| Ieejas strāva | 1.8 A |
| Izejas strāva | 2,1 A |
| Izejas spriegums | 5 V |
| Jaudas aizsardzības apraksts | Pārstrāva, Pārlāde, Pārizlāde, Īssavienojums |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 115 mm |
| Dziļums | 78 mm |
| Augstums | 25,5 mm |
| Svars | 260 g |