Ražotājs: R-Go Tools
Modelis: RGOECCGFL
EAN: 5712505803943
R-Go Tools GO FLEX Large Multifunctional Document Holder. Formāts: A3, Materiāls: Akrila, Maksimālais svars (tilpums): 5 kg. Platums: 570 mm, Dziļums: 310 mm, Augstums: 110 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.proline.lv |
R-Go Tools GO FLEX Large Multifunctional document holder | €130.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Formāts | A3 |
| Materiāls | Akrila |
| Maksimālais svars (tilpums) | 5 kg |
| Augsta koriģēšana | |
| Augstuma regulēšanas diapazons | 10 - 285 mm |
| Leņķa novietojumu skaits | 12 |
| Leņķa iestatīšanas diapazons | 8 - 55 ° |
| Produkta krāsa | Caurspīdīgs |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 570 mm |
| Dziļums | 310 mm |
| Augstums | 110 mm |
| Biezums | 175 cm |