Ražotājs: R-Go Tools
Modelis: RGOECGFM
EAN: 5060227670283
R-Go Tools RGOECGFM. Formāts: A3, Materiāls: Akrila, Maksimālais svars (tilpums): 5 kg. Platums: 305 mm, Dziļums: 465 mm, Augstums: 150 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.proline.lv |
R-Go Tools GO Flex Document Holder, Medium, adjustable, transparent | €113.50 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Formāts | A3 |
| Materiāls | Akrila |
| Maksimālais svars (tilpums) | 5 kg |
| Augsta koriģēšana | |
| Augstuma regulēšanas diapazons | 10 - 285 mm |
| Leņķa novietojumu skaits | 12 |
| Leņķa iestatīšanas diapazons | 8 - 55 ° |
| Izcelsmes valsts | Nīderlande |
| Produkta krāsa | Caurspīdīgs |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 305 mm |
| Dziļums | 465 mm |
| Augstums | 150 mm |
| Biezums | 158 cm |
| Iepakojuma platums | 345 mm |
| Iepakojuma dziļums | 645 mm |
| Iepakojuma augstums | 35 mm |
| Iepakojuma svars | 2,02 kg |
| Tehniskās detaļas | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 83040000 |