Modelis: LC2-PC30G6-8
EAN: 0800549173070
Bosch LC2-PC30G6-8. Audio izvades kanāli: 1.0 kanāli, Draiveru skaits: 1. Savienojamības tehnoloģija: Vadu. RMS nominālā jauda: 30 W, Frekvences diapazons: 50 - 20000 Hz, Pilna pretestība: 8 Ω, Jutīgums: 106 dB. Produkta krāsa: Balts
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
www.pc21.fr |
Bosch LC2-PC30G6-8 skaļrunis Balts Vadu 30 W | €361.54 |
| Darbības rādītāji | |
| Produkta krāsa | Balts |
| Apvalka materiāls | ABS sintētika |
| Piemērots izmantošanai ārpus telpām | |
| Displeja fona gaisma | Nē |
| Savienojamība | |
| Savienojamības tehnoloģija | Vadu |
| Pievienošanas spaile | |
| Audio | |
| RMS nominālā jauda | 30 W |
| Mūzikas pīķa jauda izvadē (PMPO) | 75 W |
| Frekvences diapazons | 50 - 20000 Hz |
| Pilna pretestība | 8 Ω |
| Jutīgums | 106 dB |
| Skaļruņi | |
| Audio izvades kanāli | 1.0 kanāli |
| Skaļruņa novietojums | Pie sienām/pie griestiem |
| Draiveru skaits | 1 |
| Dinamiskās galvas diametrs | 20 cm |
| Zemfrekvences skaļrunis | |
| Sabvūfera dinamiskās galvas diametrs (angļu mērvienībās) | 20,3 cm |
| Svars&dimensijas | |
| Dziļums | 255 mm |