Ražotājs: EPOCH Games
Modelis: 7357
EAN: 5054131073575
EPOCH Games 7357. Produkta veids: Galda spēle, Ieteicamais vecums (minim.): 4 gads(i), Atskaņošanas laiks: 10 min
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.photopoint.ee |
Hariv mäng kolm ühes EPOCH D'ENFANCE 7357 (Inglise) | €41.99 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Produkta veids | Galda spēle |
| Atskaņošanas laiks | 10 min |
| Spēles laiks (maks.) | 10 min |
| Spēles laiks (vidēji) | 10 min |
| Minimālais spēlētāju skaits | 2 |
| Ieteicamais vecums | Paredzēta bērniem |
| Ieteicamais dzimums | Jebkuram dzimumam |
| Ieteicamais vecums (minim.) | 4 gads(i) |
| Ieteicamais vecums (maks.) | 99 gads(i) |
| Pieaugušo palīdzība ieteicama | |
| Spēles noteikumu valoda | Angļu, Franču, Vācu, Portugāļu, Itālijas, Spāņu, Holandiešu, Rumāņu |
| Piemērots iekštelpām | |
| Materiāls | Polivinilhlorīds (PVC) |
| Vajadzīga montāža | |
| Atbalstītie skaņas efekti | |
| Produkta krāsa | Daudzkrāsains |
| Tēma | Super Mario |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Sertifikācija | CE |
| Piegādātāja funkcijas | |
| Ražotājs | Epoch d'enfance |
| (cdm) Auditorija | Paredzēta bērniem |
| Instrukcijas valodas (ISO 639 formāts) | Multi |
| (cdm) Rezerves daļu pieejamības periods | 12 |
| Komplekta valodas (ISO 639 formāts) | Angļu |
| (cdm) Vecāku klātbūtne | Ieteicams |
| Komerciāls ierīces tips | Atsevišķa patērētāja vienība |
| (cdm) Attīstāmās spējas | Koncentrēšanās, Dalīšanās |
| Spēles ilgums | 10 min |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Nepieciešamas baterijas | |
| Drošības brīdinājums | |
| Nav paredzēts bērniem vecumā no 0-3 gadiem | |
| Iepakojuma saturs | |
| Gabalu skaits | 1 pcs |
| Baterijas pievienotas | |
| Informācija par iepakojumu | |
| Produktu sortiments | |
| Iepakojuma taras svars | 263,5 g |
| Iepakojuma augstums | 290 mm |
| Iepakojuma dziļums | 90 mm |
| Iepakojuma svars | 500 g |
| Iepakojuma platums | 260 mm |
| Iepakojuma tips | Noslēgta kārba |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 401,4 g |
| Dziļums | 100 mm |
| Platums | 255 mm |
| Augstums | 255 mm |
| Loģistiskie dati | |
| Paletes platums | 80 cm |
| Paletes garums | 120 cm |
| Paletes augstums | 180 cm |
| Paletes svars | 7,03 kg |
| Kastes uz paletes | 25 pcs |
| Kastu skaits kārtā | 5 pcs |
| Kārtas uz paletes | 5 pcs |
| Oriģinālās kastes platums | 525 mm |
| Kastes garums (Master) | 320 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 280 mm |
| Galvenās kārbas neto svars | 2,41 kg |
| Daudzums Master kastē | 6 pcs |
| Kastes svars (Master) | 4,53 kg |
| Paletes tips | 800 x 1200 mm |
| Produkta muitas kods (TARIC) | 9504908000 |