| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.photopoint.ee |
Sõnamäng Mattel Scrabble Junior | €54.99 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Produkta veids | Galda spēle |
| Žanrs | Word |
| Spēļu režīmi | Multiplayer |
| Ģimenes spēle | |
| Spēle bez sacensības | |
| Minimālais spēlētāju skaits | 2 |
| Maksimālais spēlētāju skaits | 4 |
| Ieteicamais vecums | Paredzēta bērniem |
| Ieteicamais dzimums | Jebkuram dzimumam |
| Ieteicamais vecums (minim.) | 6 gads(i) |
| Ieteicamais vecums (maks.) | 10 gads(i) |
| Atbalstāmās valodas | Franču |
| Produkta krāsa | Daudzkrāsains |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Piegādātāja funkcijas | |
| Iepakojumu skaits | 1 |
| Importēšanas valsts (ISO 3166-1) | Ķīna |
| (cdm) Pasūtāmo vienību skaits | 6 |
| Satur pārtiku vai dzērienu | |
| (cdm) Drošuma direktīvas (2009/48/EK) valoda | Multi |
| (cdm) Sezonalitātes | Pastāvīgs, Gada beigas |
| (cdm) Reconducted new drop | Reconducted |
| Komerciāls ierīces tips | Atsevišķa patērētāja vienība |
| Nosūtīšanas (iekšējās) kastes rēķina vienība | |
| Instrukcijas valodas (ISO 639 formāts) | Multi |
| Komplekta valodas (ISO 639 formāts) | Multi |
| (cdm) Ir piederums | Rotaļlieta |
| Nosūtīšanas (iekšējās) kastes pasūtīšanas vienība | |
| Galvenās (ārējās) kastes piegādes vienība | |
| Galvenās (ārējās) kastes pasūtījuma vienība | |
| Galvenās (ārējās) kastes rēķina vienība | |
| Nosūtīšanas (iekšējās) kastes piegādes vienība | |
| (cdm) Izplatīšanai autorizētās valstis (ISO 3166-1) | Francija |
| Piemērots tikai pieaugušajiem | |
| Gads | 2022 |
| Rēķina vienība | |
| Pasūtīšanas vienība | |
| Piegādes vienība | |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma svars | 602 g |
| Iepakojuma dziļums | 44 mm |
| Iepakojuma augstums | 266,7 mm |
| Iepakojuma platums | 368 mm |
| Vienības apjoms | 4318,4064 cm³ |
| Iepakojuma tips | Noslēgta kārba |
| Iepakojuma materiāli | Plastmasa |
| Iepakojuma saturs | |
| Baterijas pievienotas | |
| Spēles platforma komplektā | |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 695 g |
| Tehniskās detaļas | |
| Tips | Vārdu spēles |
| Kraušanas skaits uz paletes | 55 pcs |
| Loģistiskie dati | |
| Daudzums transportējamā kastē | 6 pcs |
| Apjoms uz jaukta izmantojama tvertni (20 pēdas) | 5025 pcs |
| Apjoms uz jaukta izmantojama tvertni (40 pēdas) | 10814 pcs |
| Paletes platums | 80 cm |
| Paletes garums | 120 cm |
| Paletes augstums | 186 cm |
| Paletes svars | 489,6 kg |
| Kastes uz paletes | 55 pcs |
| Kastu skaits kārtā | 55 pcs |
| Kārtas uz paletes | 5 pcs |
| Daudzums kārtā | 330 pcs |
| Daudzums uz paletes | 330 pcs |
| Oriģinālās kastes platums | 292,2 mm |
| Kastes garums (Master) | 381 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 279,4 mm |
| Daudzums Master kastē | 6 pcs |
| Galvenās kārbas GTIN (EAN/UPC) | 20746775261324 |
| Galvenās kārbas tilpums | 31100 cm³ |
| Kastes svars (Master) | 4,22 kg |
| Transportēšanas kārbas GTIN (EAN/UPC) | 20746775261324 |
| Ūdens pudeļu sūkņi | 15292 pcs |
| Kameru statīvi | 16384 pcs |
| Minimālais pasūtījums | 6 pcs |
| Produkta muitas kods (TARIC) | 9504908000 |