| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.alternate.de |
Kosmos 37843086 galda spēle Stratēģija | €23.79 |
|
hiq24.de |
Kosmos KOO Catan - Das Spiel 682682 | €27.90 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Produkta veids | Galda spēle |
| Žanrs | Stratēģija |
| Spēļu režīmi | Multiplayer |
| Minimālais spēlētāju skaits | 3 |
| Maksimālais spēlētāju skaits | 4 |
| Ieteicamais vecums | Pieaugušajiem un bērniem |
| Ieteicamais dzimums | Jebkuram dzimumam |
| Ieteicamais vecums (minim.) | 10 gads(i) |
| Atbalstāmās valodas | Vācu |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma dziļums | 73 mm |
| Iepakojuma augstums | 297 mm |
| Iepakojuma platums | 297 mm |
| Iepakojuma tips | Kaste |