| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pure-gaming.fr |
Kosmos 68073 jeu de société Stratégie | €24.90 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Produkta veids | Galda spēle |
| Žanrs | Stratēģija |
| Spēļu režīmi | Multiplayer |
| Spēle bez sacensības | |
| Spēle izdevums | |
| Spēles laiks (maks.) | 30 min |
| Minimālais spēlētāju skaits | 2 |
| Ieteicamais vecums | Paredzēta bērniem |
| Ieteicamais dzimums | Jebkuram dzimumam |
| Ieteicamais vecums (minim.) | 11 gads(i) |
| Produkta krāsa | Daudzkrāsains |
| Tēma | Harry Potter |
| Drošības brīdinājums | |
| Nav paredzēts bērniem vecumā no 0-3 gadiem | |
| Svars&dimensijas | |
| Augstums | 67 mm |
| Platums | 153 mm |
| Dziļums | 231 mm |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma tips | Kaste |