| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.alternate.es |
Kosmos 692926 galda spēle Kāršu spēle Viktorīna | €11.79 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Produkta veids | Kāršu spēle |
| Žanrs | Viktorīna |
| Spēles laiks (maks.) | 25 min |
| Minimālais spēlētāju skaits | 2 |
| Maksimālais spēlētāju skaits | 6 |
| Ieteicamais dzimums | Jebkuram dzimumam |
| Ieteicamais vecums (minim.) | 12 gads(i) |
| Kāršu skaits | 180 pcs |
| Drošības brīdinājums | |
| Nav paredzēts bērniem vecumā no 0-3 gadiem | |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma dziļums | 179 mm |
| Iepakojuma augstums | 40 mm |
| Iepakojuma platums | 129 mm |