| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.alternate.de |
Kosmos Catan - 3D Edition Galda spēle Tradicionāls | €210.90 |
|
hiq24.de |
Kosmos KOO Catan - 3D Edition | 682262 | €225.90 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Produkta veids | Galda spēle |
| Žanrs | Tradicionāls |
| Spēļu režīmi | Multiplayer |
| Ģimenes spēle | |
| Spēles laiks (maks.) | 75 min |
| Minimālais spēlētāju skaits | 3 |
| Maksimālais spēlētāju skaits | 4 |
| Ieteicamais vecums | Pieaugušajiem un bērniem |
| Ieteicamais dzimums | Jebkuram dzimumam |
| Ieteicamais vecums (minim.) | 10 gads(i) |
| Iepakojuma saturs | |
| Spēļu kauliņu skaits | 2 |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma dziļums | 484 mm |
| Iepakojuma augstums | 150 mm |
| Iepakojuma platums | 347 mm |