| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pure-gaming.fr |
Kosmos FKS6832450 jeu de société Stratégie | €34.90 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Produkta veids | Galda spēle |
| Žanrs | Stratēģija |
| Spēļu režīmi | Multiplayer, Viens spēlētājs |
| Ģimenes spēle | |
| Spēles laiks (vidēji) | 50 min |
| Minimālais spēlētāju skaits | 1 |
| Maksimālais spēlētāju skaits | 5 |
| Ieteicamais vecums | Pieaugušajiem un bērniem |
| Ieteicamais dzimums | Jebkuram dzimumam |
| Ieteicamais vecums (minim.) | 10 gads(i) |
| Atbalstāmās valodas | Vācu |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma dziļums | 71 mm |
| Iepakojuma augstums | 240 mm |
| Iepakojuma platums | 240 mm |
| Iepakojuma tips | Kaste |