| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.alternate.de |
Kosmos Harry Potter 75 min Kāršu spēle Kartes nomaiņa | €37.29 |
|
hiq24.de |
Kosmos KOO Harry Potter-Wettstreit u. d. Hausp. 680855 | €43.90 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Produkta veids | Kāršu spēle |
| Žanrs | Kartes nomaiņa |
| Spēles nosaukums | Harry Potter |
| Spēļu režīmi | Multiplayer |
| Atskaņošanas laiks | 75 min |
| Minimālais spēlētāju skaits | 2 |
| Maksimālais spēlētāju skaits | 4 |
| Ieteicamais vecums | Pieaugušajiem un bērniem |
| Ieteicamais dzimums | Jebkuram dzimumam |
| Ieteicamais vecums (minim.) | 11 gads(i) |
| Produkta krāsa | Daudzkrāsains |
| Iepakojuma saturs | |
| Game rules included | |
| Spēles platforma komplektā | |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 270 mm |
| Iepakojuma augstums | 84 mm |
| Iepakojuma dziļums | 270 mm |
| Iepakojuma tips | Kaste |