| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.alternate.de |
Kosmos Robin Hood 60 min Galda spēle Ceļojumi/piedzīvojumi | €16.99 |
|
hiq24.de |
Kosmos KOO Die Abenteuer des Robin Hood -Bruder 683146 | €21.90 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Produkta veids | Galda spēle |
| Žanrs | Ceļojumi/piedzīvojumi |
| Spēles nosaukums | Robin Hood |
| Spēļu režīmi | Multiplayer |
| Atskaņošanas laiks | 60 min |
| Minimālais spēlētāju skaits | 2 |
| Maksimālais spēlētāju skaits | 4 |
| Ieteicamais vecums | Pieaugušajiem un bērniem |
| Ieteicamais dzimums | Jebkuram dzimumam |
| Ieteicamais vecums (minim.) | 10 gads(i) |
| Produkta krāsa | Daudzkrāsains |
| Iepakojuma saturs | |
| Game rules included | |
| Drošības brīdinājums | |
| Nav paredzēts bērniem vecumā no 0-3 gadiem | |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 295 mm |
| Iepakojuma augstums | 45 mm |
| Iepakojuma dziļums | 295 mm |
| Iepakojuma tips | Kaste |