Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Produkta veids | Galda spēle |
| Žanrs | Attēlmīkla (puzzle) |
| Spēles nosaukums | Ubongo 3D Master |
| Spēļu režīmi | Multiplayer, Viens spēlētājs |
| Atskaņošanas laiks | 30 min |
| Minimālais spēlētāju skaits | 1 |
| Maksimālais spēlētāju skaits | 4 |
| Ieteicamais vecums | Pieaugušajiem un bērniem |
| Ieteicamais dzimums | Jebkuram dzimumam |
| Ieteicamais vecums (minim.) | 10 gads(i) |
| Produkta krāsa | Daudzkrāsains |
| Iepakojuma saturs | |
| Game rules included | |
| Spēles platforma komplektā | |
| Drošības brīdinājums | |
| Nav paredzēts bērniem vecumā no 0-3 gadiem | |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 295 mm |
| Iepakojuma augstums | 63 mm |
| Iepakojuma dziļums | 295 mm |
| Iepakojuma tips | Kaste |