Ražotājs: Ravensburger
Modelis: 20950
EAN: 4005556209507
Ravensburger 20950. Produkta veids: Galda spēle, Žanrs: Ģimene, Ieteicamais vecums (minim.): 4 gads(i), Ģimenes spēle
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.alternate.de |
Ravensburger 20950 galda spēle Ģimene | €14.79 |
|
www.pure-gaming.fr |
Ravensburger 20950 jeu de société Famille | €19.90 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Produkta veids | Galda spēle |
| Žanrs | Ģimene |
| Ģimenes spēle | |
| Spēles laiks (min.) | 10 min |
| Spēles laiks (maks.) | 15 min |
| Minimālais spēlētāju skaits | 2 |
| Maksimālais spēlētāju skaits | 4 |
| Ieteicamais vecums | Paredzēta bērniem |
| Ieteicamais dzimums | Jebkuram dzimumam |
| Ieteicamais vecums (minim.) | 4 gads(i) |
| Ieteicamais vecums (maks.) | 8 gads(i) |
| Kāršu skaits | 60 pcs |
| Piemērots iekštelpām | |
| Produkta krāsa | Daudzkrāsains |
| Iepakojuma saturs | |
| Game rules included | |
| Drošības brīdinājums | |
| Nav paredzēts bērniem vecumā no 0-3 gadiem | |
| EU TSD brīdinājums | Nav paredzēts bērniem, kas jaunāki par 36 mēnešiem, Sīkas detaļas. Aizrīšanās bīstamība |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 222 g |
| Dziļums | 48 mm |
| Platums | 222 mm |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 220 mm |
| Iepakojuma augstums | 50 mm |
| Iepakojuma dziļums | 220 mm |