Ražotājs: Ravensburger
Modelis: 20951
EAN: 4005556209514
Ravensburger 20951. Produkta veids: Galda spēle, Žanrs: Mācīšanās, Ieteicamais vecums (minim.): 4 gads(i)
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.alternate.de |
Ravensburger 20951 galda spēle Mācīšanās | €5.49 |
|
www.pure-gaming.fr |
RAV DBeweg dich schlau! Hüpf-O-Fant 20951 | €9.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Produkta veids | Galda spēle |
| Žanrs | Mācīšanās |
| Spēles laiks (min.) | 10 min |
| Spēles laiks (maks.) | 15 min |
| Minimālais spēlētāju skaits | 2 |
| Maksimālais spēlētāju skaits | 5 |
| Ieteicamais vecums | Paredzēta bērniem |
| Ieteicamais dzimums | Jebkuram dzimumam |
| Ieteicamais vecums (minim.) | 4 gads(i) |
| Ieteicamais vecums (maks.) | 10 gads(i) |
| Piemērots iekštelpām | Jā |
| Produkta krāsa | Daudzkrāsains |
| Drošības brīdinājums | |
| Nav paredzēts bērniem vecumā no 0-3 gadiem | Jā |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 120 mm |
| Iepakojuma augstums | 180 mm |
| Iepakojuma dziļums | 40 mm |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma tips | Kaste |