Ražotājs: Ravensburger
Modelis: 22376
EAN: 4005556223763
Ravensburger 22376. Produkta veids: Galda spēle, Žanrs: Atmiņa, Ieteicamais vecums (minim.): 2 gads(i)
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.alternate.de |
Ravensburger 22376 galda spēle Atmiņa | €10.29 |
|
www.pure-gaming.fr |
RAV My first memory® Teddys 22376 | €14.90 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Produkta veids | Galda spēle |
| Žanrs | Atmiņa |
| Spēles laiks (min.) | 10 min |
| Spēles laiks (maks.) | 15 min |
| Minimālais spēlētāju skaits | 2 |
| Maksimālais spēlētāju skaits | 4 |
| Ieteicamais vecums | Pieaugušajiem un bērniem |
| Ieteicamais dzimums | Jebkuram dzimumam |
| Ieteicamais vecums (minim.) | 2 gads(i) |
| Ieteicamais vecums (maks.) | 99 gads(i) |
| Piemērots iekštelpām | Jā |
| Produkta krāsa | Daudzkrāsains |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma dziļums | 50 mm |
| Iepakojuma augstums | 190 mm |
| Iepakojuma platums | 190 mm |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma tips | Kaste |