Ražotājs: Miele
Modelis: 11286640
EAN: 4002516210474
Miele TWJ660 WP Eco&9kg. Ierīces novietojums: Brīvi novietots, Iekraušanas tips: Ielādēšana no priekšas, Žāvēšanas sistēma: Siltumsūknis. Tvertnes tilpums: 9 kg, Žāvēšanas klase: A, Žāvēšanas programmas: Auto, Vilna, Sports, Smalks/zīds, Eco, Džinss/džinsa auduma, Spilvens, Blūze/krekls, Kokvilna. Atceltais starts: 24 h. Energoefektivitātes klase: A+++, Enerģijas patēriņš: 1,63 kWh, Gada enerģijas patēriņš: 193 kWh. Dziļums: 643 mm, Platums: 596 mm, Augstums: 850 mm
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Dizains | |
| Ierīces novietojums | Brīvi novietots |
| Iekraušanas tips | Ielādēšana no priekšas |
| Žāvēšanas sistēma | Siltumsūknis |
| Produkta krāsa | Balts |
| Durvju enģes | Kreisais |
| Kontroles tips | Rotējošs |
| Iebūvēta displeja | |
| Trumuļa veids | Medus šūnas |
| Fāzes apvērsēja tehnoloģija | |
| Iebūvēta kondensāta drenāža | |
| Darbības rādītāji | |
| Tvertnes tilpums | 9 kg |
| Žāvēšanas klase | A |
| Žāvēšanas programmu skaits | 19 |
| Žāvēšanas programmas | Auto, Vilna, Sports, Smalks/zīds, Eco, Džinss/džinsa auduma, Spilvens, Blūze/krekls, Kokvilna |
| Cikla laiks | 208 min |
| Trokšņu līmenis | 64 dB |
| Burzīšanās novēršanas funkcija | |
| Atdzesēšanas paņēmiens | R450a |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Energoefektivitātes klase | A+++ |
| Savienotā slodze | 1100 W |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 220 - 240 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50 Hz |
| Strāvas novērtējums | 10 A |
| Jaudas patēriņš (standby) | 0,2 W |
| Jaudas patēriņš (off) | 0,2 W |
| Enerģijas patēriņš | 1,63 kWh |
| Gada enerģijas patēriņš | 193 kWh |
| Siltuma avots | Elektrisks |
| Ergonomika | |
| Atliktā starta taimeris | |
| Atceltais starts | 24 h |
| Tvertnes iekšējais apgaismojums | |
| Atlikušais laiks norādi | |
| Ārējo durvju atvēršanas slēdzis | |
| Atslēga bērniem | |
| Filtra tīrīšanas indikators | |
| Wi-Fi kontrolējams | |
| Near Field Communication (NFC) | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 596 mm |
| Dziļums | 643 mm |
| Augstums | 850 mm |
| Svars | 60 kg |