Ražotājs: Siemens
Modelis: WT45HVA1
EAN: 4242003886151
Siemens iQ300 WT45HVA1. Ierīces novietojums: Brīvi novietots, Iekraušanas tips: Ielādēšana no priekšas, Žāvēšanas sistēma: Siltumsūknis. Tvertnes tilpums: 8 kg, Žāvēšanas klase: B, Žāvēšanas programmas: Vilna, Mix, Ierobežots laikā, Blūze/krekls, Smalkveļa, Kokvilna, Dvielis. Atceltais starts: 24 h. Energoefektivitātes klase: A++, Enerģijas patēriņš: 1,87 kWh, Gada enerģijas patēriņš: 236 kWh. Dziļums: 599 mm, Platums: 598 mm, Augstums: 842 mm
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Dizains | |
| Ierīces novietojums | Brīvi novietots |
| Iekraušanas tips | Ielādēšana no priekšas |
| Žāvēšanas sistēma | Siltumsūknis |
| Produkta krāsa | Balts |
| Gatavība paneļa pielāgošanai | |
| Durvju enģes | Labā puse |
| Lūkas veids | Stikla durvis |
| Durvju krāsa | Melns, Balts |
| Reversīvas durvis | |
| Kontroles tips | Pogas, Ar pieskārienu |
| Žāvētāja tilpnes tilpums | 112 L |
| Iebūvēta displeja | |
| Ekrāna veids | LED |
| Trumuļa materiāls | Nerūsējošs tērauds |
| Trumuļa veids | SoftDry |
| Auklas garums | 1,45 m |
| Fāzes apvērsēja tehnoloģija | |
| Sertifikācija | CE, VDE |
| Darbības rādītāji | |
| Tvertnes tilpums | 8 kg |
| Žāvēšanas klase | B |
| Žāvēšanas programmu skaits | 14 |
| Žāvēšanas programmas | Vilna, Mix, Ierobežots laikā, Blūze/krekls, Smalkveļa, Kokvilna, Dvielis |
| Cikla laiks | 205 min |
| Trokšņu līmenis | 65 dB |
| Burzīšanās novēršanas funkcija | |
| Saburzīšanās novēršanas cikls | 60 min |
| Regulējams griešanās ātrums | |
| Atdzesēšanas paņēmiens | R290 |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Energoefektivitātes klase | A++ |
| Energoefektivitātes skala | A+++ līdz D |
| Savienotā slodze | 625 W |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 220 - 240 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50 Hz |
| Strāvas novērtējums | 10 A |
| Enerģijas patēriņš | 1,87 kWh |
| Gada enerģijas patēriņš | 236 kWh |
| Siltuma avots | Elektrisks |
| Ergonomika | |
| Atliktā starta taimeris | |
| Atceltais starts | 24 h |
| Tvertnes iekšējais apgaismojums | |
| Atlikušais laiks norādi | |
| LED programmas pakāpes indikators | |
| Atslēga bērniem | |
| Pašattīrošs | |
| Ūdens līmeņa indikators | |
| Filtra tīrīšanas indikators | |
| Wi-Fi kontrolējams | |
| Near Field Communication (NFC) | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 598 mm |
| Dziļums | 599 mm |
| Augstums | 842 mm |
| Svars | 48,1 kg |
| Dziļums ar atvērtām durvīm | 107,5 cm |