Ražotājs: Philips
Modelis: BHD290/00
EAN: 8710103891000
Philips 2300 W matu fēns ar ThermoProtect iestatījumu. Motora tips: Līdzstrāvas. Produkta krāsa: Rozā, Apvalka materiāls: Polikarbonāts (PC), Pakaramā veids: Cilpa pakarināšanai. Jauda: 2300 W, Maiņstrāvas ievades spriegums: 220-240 V, Maiņstrāvas ievades frekvence: 50 - 60 Hz
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
onoff.ee |
Kingitus! Philips BHD290/00 DryCare Advanced | €46.90 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jauda | 2300 W |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 220-240 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50 - 60 Hz |
| Darbības rādītāji | |
| Joniskā funcija | |
| Cool Shot funkcija | |
| Motora tips | Līdzstrāvas |
| Dizains | |
| Paredzēts ceļojumiem | |
| Produkta krāsa | Rozā |
| Apvalka materiāls | Polikarbonāts (PC) |
| Pakaramā veids | Cilpa pakarināšanai |
| Auklas garums | 1,8 m |
| Iepakojuma saturs | |
| Koncentratora sprausla | |
| Difūzera sprausla | |
| Pievienojumu daudzums | 2 |