| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
oreol.eu |
Фены Rowenta for hair Rowenta CV7810F0 2200W - OReol.eu | €71.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jauda | 2200 W |
| Darbības rādītāji | |
| Cool Shot funkcija | |
| Joniskā funcija | |
| Sildīšanas iestatījumi | 3 |
| Ātrumu skaits | 3 |
| Gaisa ātrums | 27,8 m/s |
| Jonu kondicionēšana | |
| Dizains | |
| Virsmas krāsojums | Vienkrāsaina |
| Produkta krāsa | Melns |
| Pakarams | |
| Auklas garums | 1,8 m |
| Iepakojuma saturs | |
| Koncentratora uzgaļa platums | 9 mm |
| Koncentratora sprausla | |
| Difūzera sprausla | |