Ražotājs: Rowenta
Modelis: CV9820F0
EAN: 3121040076262
Rowenta Ultimate Experience CV9820F0. Motora tips: Līdzstrāvas, Gaisa ātrums: 44,44 m/s, Trokšņu līmenis: 83 dB. Produkta krāsa: Melns, Vara krāsa, Auklas garums: 2,5 m, Izcelsmes valsts: Dienvidkoreja. Jauda: 1500 W, Maiņstrāvas ievades spriegums: 220 - 240 V, Kontakdakšas veids: C tips. Platums: 285,1 mm, Dziļums: 167,8 mm, Augstums: 81,5 mm. Iepakojuma platums: 349 mm, Iepakojuma dziļums: 234 mm, Iepakojuma augstums: 104 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.tet.lv |
Fēns Rowenta CV9820 | €180.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jauda | 1500 W |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 220 - 240 V |
| Kontakdakšas veids | C tips |
| Darbības rādītāji | |
| Joniskā funcija | Jā |
| Cool Shot funkcija | Jā |
| Sildīšanas iestatījumi | 3 |
| Ātrumu skaits | 3 |
| Motora tips | Līdzstrāvas |
| Gaisa ātrums | 44,44 m/s |
| Skaits temperatūras iestatījumus | 3 |
| Trokšņu līmenis | 83 dB |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns, Vara krāsa |
| Auklas garums | 2,5 m |
| Elektrības indikācijas gaisma | Jā |
| Noņemams režģis | Jā |
| Kompakts dizains | Jā |
| Izcelsmes valsts | Dienvidkoreja |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 285,1 mm |
| Dziļums | 167,8 mm |
| Augstums | 81,5 mm |
| Svars | 1893 kg |
| Iepakojuma saturs | |
| Koncentratora sprausla | Jā |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 349 mm |
| Iepakojuma dziļums | 234 mm |
| Iepakojuma augstums | 104 mm |
| Iepakojuma svars | 1,99 kg |
| Iepakojuma tips | Kaste |