Ražotājs: Acer
Modelis: UM.QR0EE.015
EAN: 4710180501575
Acer R240Y. Displeja diagonāle: 60,5 cm (23.8"), Ekrāna izšķirtspēja: 1920 x 1080 pikseļi, HD veids: Full HD, Atbildes laiks: 1 ms, Projektora formātu attiecība: 16:9, Skata leņķis, horizontāli: 178°, Skata leņķis, vertikāli: 178°. VESA stiprinājums. Produkta krāsa: Melns
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Darbības rādītāji | |
| NVIDIA G-SYNC | |
| AMD FreeSync | |
| VESA Adaptive Sync atbalsts | |
| Displejs | |
| Displeja diagonāle | 60,5 cm |
| Ekrāna izšķirtspēja | 1920 x 1080 pikseļi |
| Projektora formātu attiecība | 16:9 |
| Skārienjūtīgais ekrāns | |
| HD veids | Full HD |
| Fona apgaismojuma veids | LED |
| Displeja spilgtums (parastais) | 250 cd/m² |
| Atbildes laiks | 1 ms |
| Ekrāna forma | Plakana virsma |
| Atbalstītās grafikas izšķirtspējas | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Kontrasta attiecība (tipiskā) | 1000:1 |
| Maksimālais atjauninājuma ātrums | 75 Hz |
| Skata leņķis, horizontāli | 178 ° |
| Skata leņķis, vertikāli | 178 ° |
| 3D saderība | |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Ergonomika | |
| VESA stiprinājums | |
| VESA-wall mounting system saderīgs | 100 x 100 mm |
| Slīpuma leņķis | -5 - 23 ° |
| Slīpuma regulēšana | |
| Savienojamība | |
| VGA (D-Sub) pieslēgvietu skaits | 1 |
| HDMI | |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 1 |
| Svars&dimensijas | |
| Svars (ar statīvu) | 2,93 kg |
| Svars (bez statīva) | 2,53 kg |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Energoefektivitātes klase (SDR) | E |
| Energoefektivitātes klase (SDR) 1000 stundās | 18 kWh |
| Enerģija patēriņš | 18 W |
| Jaudas patēriņš (standby) | 0,3 W |
| Jaudas patēriņš (off) | 0,2 W |
| Energoefektivitātes skala | A līdz G |