Ražotājs: Acer
Modelis: UM.CX3EE.P01
EAN: 4710886257981
Acer XR343CKP. Displeja diagonāle: 86,4 cm (34"), Ekrāna izšķirtspēja: 3440 x 1440 pikseļi, HD veids: UltraWide Quad HD, Ekrāna tehnoloģija: LED, Atbildes laiks: 1 ms, Projektora formātu attiecība: 21:9, Skata leņķis, horizontāli: 178°, Skata leņķis, vertikāli: 178°. Iebūvēti skaļruņi. VESA stiprinājums, Augsta koriģēšana. Produkta krāsa: Melns
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Displejs | |
| Displeja diagonāle | 86,4 cm |
| Ekrāna izšķirtspēja | 3440 x 1440 pikseļi |
| Projektora formātu attiecība | 21:9 |
| Ekrāna tehnoloģija | LED |
| Skārienjūtīgais ekrāns | |
| HD veids | UltraWide Quad HD |
| Displeja spilgtums (parastais) | 550 cd/m² |
| Atbildes laiks | 1 ms |
| Ekrāna forma | Liekts |
| Mērījumu attiecība | 21:9 |
| Kontrasta attiecība (tipiskā) | 1000:1 |
| Maksimālais atjauninājuma ātrums | 180 Hz |
| Skata leņķis, horizontāli | 178 ° |
| Skata leņķis, vertikāli | 178 ° |
| Darbības rādītāji | |
| AMD FreeSync | |
| Dizains | |
| Tirgus pozicionēšana | Speļu |
| Produkta krāsa | Melns |
| Multimediji | |
| Iebūvēti skaļruņi | |
| Skaļruņu skaits | 2 |
| RMS nominālā jauda | 7 W |
| Ergonomika | |
| VESA stiprinājums | |
| VESA-wall mounting system saderīgs | 100 x 100 mm |
| Augsta koriģēšana | |
| Augstuma regulēšana | 13 cm |
| Slīpuma leņķis | -5 - 35 ° |
| Slīpuma regulēšana | |
| Savienojamība | |
| HDMI | |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 2 |
| DisplayPorts daudzums | 2 |
| Austiņu izeja | |
| Iepakojuma saturs | |
| Statīvs komplektā | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums (ar statīvu) | 815 mm |
| Dziļums (ar statīvu) | 309 mm |
| Augstums (ar statīvu) | 604 mm |
| Svars (ar statīvu) | 8,6 kg |
| Platums (bez statīva) | 81,5 cm |
| Dziļums (bez statīva) | 12,1 cm |
| Augstums (bez statīva) | 36 cm |
| Svars (bez statīva) | 5,6 kg |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Enerģija patēriņš | 65 W |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85285210 |