Ražotājs: AG Neovo
Modelis: DR24G0A1E0100
EAN: 4710739597332
AG Neovo DR-24G. Displeja diagonāle: 60,5 cm (23.8"), Ekrāna izšķirtspēja: 1920 x 1080 pikseļi, HD veids: Full HD, Ekrāna tehnoloģija: LCD, Atbildes laiks: 5 ms, Projektora formātu attiecība: 16:9, Skata leņķis, horizontāli: 178°, Skata leņķis, vertikāli: 178°. Iebūvēti skaļruņi. VESA stiprinājums. Produkta krāsa: Balts
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.easynotebooks.de |
AG Neovo DR-24G, 60,5 cm (23.8"), 1920 x 1080 Pixel, Full HD, LCD, 5 ms, Weiß | €1084.48 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Displejs | |
| Displeja diagonāle | 60,5 cm |
| Ekrāna izšķirtspēja | 1920 x 1080 pikseļi |
| Projektora formātu attiecība | 16:9 |
| Ekrāna tehnoloģija | LCD |
| Skārienjūtīgais ekrāns | |
| HD veids | Full HD |
| Paneļa veids | VA |
| Fona apgaismojuma veids | LED |
| Displeja spilgtums (parastais) | 250 cd/m² |
| Atbildes laiks | 5 ms |
| Pretapžilbināšanas ekrāns | |
| Ekrāna forma | Plakana virsma |
| Mērījumu attiecība | 16:9 |
| Kontrasta attiecība (dinamiskā) | 20000000:1 |
| Skata leņķis, horizontāli | 178 ° |
| Skata leņķis, vertikāli | 178 ° |
| Displeja krāsu skaits | 16,7 miljoni krāsu |
| Pikseļa iestatne | 0,274 x 0,274 mm |
| Digitālā horizontālā frekvence | 24 - 83 kHz |
| Digitālā vertikālā frekvence | 50 - 75 Hz |
| Displeja diagonāle (metriskajā sistēmā) | 60 cm |
| Dūmakas līmenis | 40 % |
| Virsmas cietība | 3H |
| RGB krāsu telpa | NTSC |
| NTSC pārklājums (parastais) | 72 % |
| Darbības rādītāji | |
| NVIDIA G-SYNC | |
| AMD FreeSync | |
| Tehnoloģija mirgošanas novēršanai | |
| Savienojamība | |
| Iebūvēts USB mezgls | |
| USB A tipa apakšjoslas pieslēgvietu skaits | 1 |
| VGA (D-Sub) pieslēgvietu skaits | 1 |
| DVI pieslēgvieta | |
| DVI-D pieslēgvietu skaits | 1 |
| HDMI | |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 1 |
| HDMI versija | 1.4 |
| Mikro HDMI pieslēgvietu daudzums | 1 |
| DisplayPorts daudzums | 1 |
| Audio ieeja | |
| Audio izeja | |
| PC Audio in | |
| DC ieejas ligzda | |
| Kompozītvideo ievade | 2 |
| Kompozīts izejošais video | 2 |
| RS-232 pieslēgvieta | 1 |
| S-Video ieeju daudzums | 1 |
| Audio RCA izejas | 1 |
| Dizains | |
| Tirgus pozicionēšana | Medicīnisks |
| Produkta krāsa | Balts |
| Apvalka materiāls | Metāls |
| Priekšējā rāmja krāsa | Balts |
| Aizsardzības īpašības | Putekļu izturīgs, Ūdensdrošs |
| Stikla biezums | 3 mm |
| Multimediji | |
| Iebūvēti skaļruņi | |
| Iebūvēto kameru | |
| Skaļruņu skaits | 2 |
| RMS nominālā jauda | 4 W |
| Ergonomika | |
| VESA stiprinājums | |
| VESA-wall mounting system saderīgs | 75 x 75,100 x 100 mm |
| Kabeļa saslēga slots | |
| Kabeļu bloķēšanas slota veids | Kensington |
| Augsta koriģēšana | |
| Attēls attēlā | |
| Rentgena uzņēmumu aplūkošanas režīms | |
| Iepakojuma saturs | |
| Pievienoti kabeļi | AC, Audio (3.5mm), VGA |
| Strāvas adapteris komplektā | |
| Ātrās startēšanas gids | |
| Strāvas kabeļa garums | 5 m |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 672 mm |
| Iepakojuma dziļums | 249 mm |
| Iepakojuma augstums | 517 mm |
| Iepakojuma svars | 10,6 kg |
| Iepakojuma tips | Kaste |
| Garantijas karte | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums (bez statīva) | 562,4 mm |
| Dziļums (bez statīva) | 56,2 mm |
| Augstums (bez statīva) | 352,6 mm |
| Svars (bez statīva) | 7,4 kg |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Energoefektivitātes klase (SDR) | E |
| Energoefektivitātes klase (SDR) 1000 stundās | 18 kWh |
| Enerģija patēriņš | 18 W |
| Jaudas patēriņš (standby) | 0,5 W |
| Jaudas patēriņš (off) | 0,3 W |
| Ieejas strāva | 2.71 A |
| AC adaptera izejas spriegums | 24 V |
| Barošanas avota tips | Ārējs |
| Energoefektivitātes skala | A līdz G |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 40 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -20 - 60 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 10 - 90 % |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 95 % |
| Papildus informācija | |
| Displeja virsmas atstarošanas spēja (tipiska) | 1 % |
| Picture-by-Picture (PbP) | |
| Gaismas sensors | |
| Pārraides ātrums | > 97% |
| Stikla ekrāns | NeoV Optical |
| Ilgtspēja | |
| Ilgtspējas atbilstība | |
| Ilgtspējas sertifikāti | CE, Low Voltage Directive (LVD), REACH, RoHS, WEEE |