Ražotājs: AOC
Modelis: AG254FG
EAN: 4038986149945
AOC AG254FG datora monitors ir 62,2 cm (24,5") Full HD displejs, kas ir speciāli radīts gan spēlētājiem, gan profesionāļiem, kuri vēlas izbaudīt izcilu vizuālo skaidrību un ātrumu. Ar 1920 x 1080 pikseļu izšķirtspēju, LED tehnoloģiju un 1 ms reakcijas laiku, šis monitors nodrošina izcilu ātrumu un skaidrību ātrajā spēlē un prasīgās profesionālās darbības laikā.
Anti-blīžu virsma samazina atspulgu un nodrošina komfortablu skatīšanās pieredzi. AOC AG254FG ir arī aprīkots ar vairākiem praktiskiem īpašumiem. Iebūvētais USB hub ļauj savienot vairākus ierīces, un iebūvētie skaļruņi sniedz ērtu veidu, kā izbaudīt audio bez papildu iekārtas. Ar HDMI un DisplayPort savienojamību šis monitors var viegli pievienot pie datora vai spēļu konsoles, nodrošinot maksimālu elastību.
AOC AG254FG ir arī izstrādāts ar enerģijas patēriņu jebkurā vietā, un ar iepakojumā iekļauto ārējo jaudas adapteri tiek minimizēts enerģijas patēriņš, maksimāli saglabājot ērtību. Ar tā iespaidīgajām īpašībām un izcilām snieguma īpašībām AOC AG254FG ir izcilā izvēle spēlētājiem un profesionāļiem, kuri prasa tikai labāko no savām displeja ierīcēm.
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.tet.lv |
Monitors AOC Agon Pro AG254FG 24.5'' | €522.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Displejs | |
| Displeja diagonāle | 62,2 cm |
| Ekrāna izšķirtspēja | 1920 x 1080 pikseļi |
| Projektora formātu attiecība | 16:9 |
| Ekrāna tehnoloģija | LED |
| Skārienjūtīgais ekrāns | |
| HD veids | Full HD |
| Paneļa veids | IPS |
| Fona apgaismojuma veids | W-LED |
| Displeja spilgtums (parastais) | 400 cd/m² |
| Atbildes laiks | 1 ms |
| Displeja virsma | Plakans |
| Pretapžilbināšanas ekrāns | |
| Ekrāna forma | Plakana virsma |
| Atbalstītās grafikas izšķirtspējas | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Atbalstītie video režīmi | 1080p |
| Mērījumu attiecība | 4:3, 16:9 |
| Kontrasta attiecība (tipiskā) | 1000:1 |
| Maksimālais atjauninājuma ātrums | 360 Hz |
| Skata leņķis, horizontāli | 178 ° |
| Skata leņķis, vertikāli | 178 ° |
| Displeja krāsu skaits | 16,7 miljoni krāsu |
| Pikseļa iestatne | 0,283 x 0,283 mm |
| Horizontālās izvēršanas amplitūda | 30 - 280 kHz |
| Vertikālais izvērses diapazons | 48 - 240 Hz |
| Skata laukuma izmērs, horizontāli | 54,3 cm |
| Skata laukuma izmērs, vertikāli | 30,3 cm |
| Displeja diagonāle (metriskajā sistēmā) | 62,2 cm |
| Atbalsta HDR | |
| High Dynamic Range (HDR) tehnoloģija | DisplayHDR 400 |
| Virsmas cietība | 3H |
| Krāsu dziļums | 8 bit |
| RGB krāsu telpa | Adobe RGB |
| sRGB pārklājums (tipisks) | 110 % |
| NTSC pārklājums (parastais) | 94 % |
| Adobe RGB pārklājums | 110 % |
| Darbības rādītāji | |
| NVIDIA G-SYNC | |
| AMD FreeSync | |
| NVIDIA G-SYNC tisp | G-SYNC |
| AMD FreeSync atsvaidzināšanas frekvences diapazons | 1 - 360 Hz |
| Ātrā uzlāde | |
| Tehnoloģija mirgošanas novēršanai | |
| Low Blue Light tehnoloģija | |
| Spēles režīms | |
| Projekcijas funkcija | Logo |
| Zīmolam raksturīgās īpašības | True |
| Savienojamība | |
| Iebūvēts USB mezgls | |
| USB mezgla versija | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| USB A tipa apakšjoslas pieslēgvietu skaits | 4 |
| HDMI | |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 2 |
| HDMI versija | 2.0 |
| DisplayPorts daudzums | 1 |
| DisplayPort versija | 1.4 |
| Austiņu izeja | |
| Austiņu izejas | 1 |
| Austiņu savienojamība | 3,5 mm |
| Mikrofons, līnijas izeja | |
| HDCP versija | 2.2 |
| Dizains | |
| Tirgus pozicionēšana | Speļu |
| Produkta krāsa | Melns |
| Bezrāmja dizains | |
| Priekšējā rāmja krāsa | Melns |
| Noņemams statīvs | |
| Kāju krāsa | Melns |
| Sertifikācija | ISO |
| Multimediji | |
| Iebūvēti skaļruņi | |
| Iebūvēto kameru | |
| Skaļruņu skaits | 2 |
| RMS nominālā jauda | 5 W |
| Iebūvēts audio dekoders | DTS |
| Ergonomika | |
| VESA stiprinājums | |
| VESA-wall mounting system saderīgs | 100 x 100 mm |
| Kabeļa saslēga slots | |
| Kabeļu bloķēšanas slota veids | Kensington |
| Augsta koriģēšana | |
| Augstuma regulēšana | 13 cm |
| Šarnīrs | |
| Grozīšana | |
| Šarnīrsavienojums | -30 - 30 ° |
| Slīpuma leņķis | -3 - 21 ° |
| On Screen Display (OSD) | |
| On Screen Display (OSD) valodas | Vienkāršota ķīniešu valoda, Tradicionālā ķīniešu valoda, Horvātu, Čehu, Vācu, Holandiešu, Angļu, Spāņu, Somu valoda, Franču, Itālijas, Japāņu, Korejiešu, Poļu valoda, Portugāļu, Krievu valoda, Zviedru valoda, Turku, Ukraiņu |
| Skaits OSD valodu | 19 |
| Slīpuma regulēšana | |
| Iepakojuma saturs | |
| Statīvs komplektā | |
| Pievienoti kabeļi | AC, HDMI |
| Strāvas adapteris komplektā | |
| Iekļauts saulessargs | |
| Audio kabeļa garums | 1,8 m |
| DisplayPort kabeļa garums | 1,8 m |
| HDMI kabeļa garums | 1,8 m |
| Svars&dimensijas | |
| Platums (ar statīvu) | 556,6 mm |
| Dziļums (ar statīvu) | 308,2 mm |
| Svars (ar statīvu) | 6,36 kg |
| Dziļums (bez statīva) | 7,24 cm |
| Augstums (bez statīva) | 33,5 cm |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 690 mm |
| Iepakojuma dziļums | 225 mm |
| Iepakojuma augstums | 652 mm |
| Iepakojuma svars | 11,5 kg |
| Iepakojuma tips | Kaste |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Enerģija patēriņš | 38 W |
| Jaudas patēriņš (standby) | 0,5 W |
| Strāvas patēriņš (maks) | 100 W |
| Jaudas patēriņš (off) | 0,5 W |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 100 - 240 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50 - 60 Hz |
| Ārējais jaudas adapteris | |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 40 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -25 - 55 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 10 - 85 % |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 93 % |
| Ekspluatācijas augstums | 0 - 5000 m |
| Ne-operacionālais augstums | 0 - 12192 m |
| Ilgtspēja | |
| Ilgtspējas sertifikāti | WEEE |
| Papildus informācija | |
| Krāsu gamma DCI-P3 | 86 % |
| Ārējās apdares veids | Plakans |
| Gaismas efekti | |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85285210 |