Modelis: CQ27G2U/BK
EAN: 4038986187114
Ar monitora VA paneļa tehnoloģiju un skata leņķi, kas sasniedz 178 grādus gan horizontāli, gan vertikāli, Jūs varēsiet baudīt skatu no gandrīz jebkuras leņķa. 1 ms reakcijas laiks un 144 Hz atjaunināšanas ātrums nodrošina nemainīgu un minimālu atbildes laiku, kas ir īpaši svarīgi spēļu atskaņošanai.
AOC G2 CQ27G2U/BK piedāvā dažādas savienojamības iespējas, ieskaitot HDMI, DisplayPort un četrus USB 3.2 Gen 1 portus. Monitors ir aprīkots ar iebūvētiem skaļruņiem ar RMS izvadi 2W, kas ļauj baudīt skaņu bez ārējiem skaļruņiem. Monitors ir arī ekoloģisks un ergonomisks, ar "A" enerģijas patēriņa kategoriju un vēl iespēju mainīt tā augstumu, slīpumu un pagriezienu.
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
www.itsektorius.lt |
AOC CQ27G2U/BK 27inch Curved 1500mm 144Hz | €243.71 |
| Darbības rādītāji | |
| NVIDIA G-SYNC | |
| AMD FreeSync | |
| AMD FreeSync tips | FreeSync Premium |
| AMD FreeSync atsvaidzināšanas frekvences diapazons | 48 - 144 Hz |
| Ātrā uzlāde | |
| VESA Adaptive Sync atbalsts | |
| Tehnoloģija mirgošanas novēršanai | |
| Low Blue Light tehnoloģija | |
| Displejs | |
| Displeja diagonāle | 68,6 cm |
| Ekrāna izšķirtspēja | 2560 x 1440 pikseļi |
| Projektora formātu attiecība | 16:9 |
| Ekrāna tehnoloģija | LED |
| Skārienjūtīgais ekrāns | |
| HD veids | Quad HD |
| Paneļa veids | VA |
| Fona apgaismojuma veids | W-LED |
| Displeja spilgtums (parastais) | 250 cd/m² |
| Atbildes laiks | 1 ms |
| Ekrāna forma | Liekts |
| Ekrāna izliekuma pakāpe | 1500R |
| Atbalstītās grafikas izšķirtspējas | 2560 x 1440 |
| Kontrasta attiecība (tipiskā) | 3000:1 |
| Kontrasta attiecība (dinamiskā) | 80000000:1 |
| Maksimālais atjauninājuma ātrums | 144 Hz |
| Skata leņķis, horizontāli | 178 ° |
| Skata leņķis, vertikāli | 178 ° |
| Displeja krāsu skaits | 16,7 miljoni krāsu |
| Pikseļa iestatne | 0,275 x 0,275 mm |
| Horizontālās izvēršanas amplitūda | 30 - 160 kHz |
| Vertikālais izvērses diapazons | 50 - 146 Hz |
| Skata laukuma izmērs, horizontāli | 59,7 cm |
| Skata laukuma izmērs, vertikāli | 33,6 cm |
| Displeja diagonāle (metriskajā sistēmā) | 68,6 cm |
| Virsmas cietība | 3H |
| Krāsu dziļums | 8 bit |
| RGB krāsu telpa | sRGB |
| sRGB pārklājums (tipisks) | 120 % |
| NTSC pārklājums (parastais) | 85 % |
| Adobe RGB pārklājums | 89 % |
| Ekrāna izliekums | 150 cm |
| 3D saderība | |
| Savienojamība | |
| Iebūvēts USB mezgls | |
| USB mezgla versija | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| USB A tipa apakšjoslas pieslēgvietu skaits | 4 |
| DVI pieslēgvieta | |
| HDMI | |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 2 |
| HDMI versija | 2.0 |
| DisplayPorts daudzums | 1 |
| DisplayPort versija | 1.2 |
| Audio ieeja | |
| Austiņu izeja | |
| Austiņu izejas | 1 |
| Austiņu savienojamība | 3,5 mm |
| Mikrofons, līnijas izeja | |
| Dizains | |
| Tirgus pozicionēšana | Speļu |
| Produkta krāsa | Melns, Sarkans |
| Bezrāmja dizains | |
| Priekšējā rāmja krāsa | Melns/Sarkans |
| Noņemams statīvs | |
| Bez smagajiem metāliem | Hg (dzīvsudraba) |
| Sertifikācija | ISO 9241-307 |
| Multimediji | |
| Iebūvēti skaļruņi | |
| Iebūvēto kameru | |
| Skaļruņu skaits | 2 |
| RMS nominālā jauda | 2 W |
| Iebūvēts mikrofons | |
| Ergonomika | |
| VESA stiprinājums | |
| VESA-wall mounting system saderīgs | 100 x 100 mm |
| Kabeļa saslēga slots | |
| Kabeļu bloķēšanas slota veids | Kensington |
| Augsta koriģēšana | |
| Augstuma regulēšana | 13 cm |
| Šarnīrs | |
| Grozīšana | |
| Šarnīrsavienojums | -32 - 32 ° |
| Slīpuma leņķis | -5 - 23 ° |
| On Screen Display (OSD) | |
| Slīpuma regulēšana | |
| Iepakojuma saturs | |
| Pievienoti kabeļi | DisplayPort, HDMI |
| DisplayPort kabeļa garums | 1,8 m |
| HDMI kabeļa garums | 1,8 m |
| Svars&dimensijas | |
| Platums (ar statīvu) | 612,4 mm |
| Dziļums (ar statīvu) | 227,4 mm |
| Augstums (ar statīvu) | 528,6 mm |
| Svars (ar statīvu) | 5,4 kg |
| Platums (bez statīva) | 61,2 cm |
| Dziļums (bez statīva) | 7,32 cm |
| Augstums (bez statīva) | 36,7 cm |
| Svars (bez statīva) | 4,1 kg |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 686 mm |
| Iepakojuma dziļums | 214 mm |
| Iepakojuma augstums | 523 mm |
| Iepakojuma svars | 7,8 kg |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Energoefektivitātes klase (SDR) | G |
| Energoefektivitātes klase (SDR) 1000 stundās | 32 kWh |
| Enerģija patēriņš | 28 W |
| Jaudas patēriņš (standby) | 0,3 W |
| Jaudas patēriņš (off) | 0,3 W |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 100 - 240 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50/60 Hz |
| Energoefektivitātes skala | A līdz G |
| Ārējais jaudas adapteris | |
| Ilgtspēja | |
| Ilgtspējas sertifikāti | WEEE |
| Papildus informācija | |
| Integrēts TV tūneris | |
| Ārējās apdares veids | Teksturēts |
| Bezel thickness type | Bez rāmja |
| Pārstrādājams iepakojuma materiāls | 100 % |