Ražotājs: ASUS
Modelis: 90LM02J0-B01370
EAN: 0889349388945
ASUS PG248Q. Displeja diagonāle: 61 cm (24"), Ekrāna izšķirtspēja: 1920 x 1080 pikseļi, HD veids: Full HD, Ekrāna tehnoloģija: LED, 3D saderība, Atbildes laiks: 1 ms, Projektora formātu attiecība: 16:9, Skata leņķis, horizontāli: 170°, Skata leņķis, vertikāli: 160°. VESA stiprinājums, Augsta koriģēšana. Produkta krāsa: Melns
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
ASUS ROG SWIFT PG248Q | €653.30 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Darbības rādītāji | |
| NVIDIA G-SYNC | |
| Displejs | |
| Displeja diagonāle | 61 cm |
| Ekrāna izšķirtspēja | 1920 x 1080 pikseļi |
| Projektora formātu attiecība | 16:9 |
| Ekrāna tehnoloģija | LED |
| Skārienjūtīgais ekrāns | |
| HD veids | Full HD |
| Paneļa veids | TN |
| Displeja spilgtums (parastais) | 350 cd/m² |
| Atbildes laiks | 1 ms |
| Ekrāna forma | Plakana virsma |
| Atbalstītās grafikas izšķirtspējas | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Kontrasta attiecība (tipiskā) | 1000:1 |
| Skata leņķis, horizontāli | 170 ° |
| Skata leņķis, vertikāli | 160 ° |
| Displeja krāsu skaits | 16,78 miljoni krāsu |
| 3D saderība | |
| Dizains | |
| Tirgus pozicionēšana | Speļu |
| Produkta krāsa | Melns |
| Sertifikācija | BSMI, CB, CCC, CE, CEL level 1, CU, ErP, FCC, J-MOSS, KCC, PSE, RoHS, UL/cUL, VCCI, WEEE, WHQL (Windows 10, Windows 8.1, Windows 7), RCM, TUV Flicker-free , eStandby, TUV Low Blue Light |
| Multimediji | |
| Iebūvēti skaļruņi | |
| Iebūvēto kameru | |
| Ergonomika | |
| VESA stiprinājums | |
| VESA-wall mounting system saderīgs | 100 x 100 mm |
| Kabeļa saslēga slots | |
| Kabeļu bloķēšanas slota veids | Kensington |
| Augsta koriģēšana | |
| Augstuma regulēšana | 12 cm |
| Šarnīrs | |
| Pagrieziena leņķis | 0 - 90 ° |
| Grozīšana | |
| Šarnīrsavienojums | -60 - 60 ° |
| Slīpuma leņķis | -5 - 22 ° |
| Slīpuma regulēšana | |
| Savienojamība | |
| USB versija | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| DVI pieslēgvieta | |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 1 |
| DisplayPorts daudzums | 1 |
| Svars&dimensijas | |
| Platums (ar statīvu) | 561,6 mm |
| Dziļums (ar statīvu) | 237,9 mm |
| Augstums (ar statīvu) | 538,2 mm |
| Svars (ar statīvu) | 6,6 kg |
| Platums (bez statīva) | 56,2 cm |
| Dziļums (bez statīva) | 7 cm |
| Augstums (bez statīva) | 33 cm |
| Svars (bez statīva) | 3,34 kg |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 735 mm |
| Iepakojuma dziļums | 280 mm |
| Iepakojuma augstums | 415 mm |
| Iepakojuma svars | 9,5 kg |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Enerģija patēriņš | 65 W |
| Jaudas patēriņš (off) | 0,5 W |
| Jaudas patēriņš (PowerSave) | 0,5 W |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 100 - 240 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50 - 60 Hz |
| Papildus informācija | |
| Integrēts TV tūneris | |
| NVIDIA 3D Vision 2 | |
| Energoefektivitātes klase (vecā) | B |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85285210 |