Ražotājs: ASUS
Modelis: 90LM04A0-B01370
EAN: 0192876217054
ASUS ProArt PA34VC. Displeja diagonāle: 86,6 cm (34.1"), Ekrāna izšķirtspēja: 3440 x 1440 pikseļi, HD veids: UltraWide Quad HD, Ekrāna tehnoloģija: LED, Atbildes laiks: 5 ms, Projektora formātu attiecība: 21:9, Skata leņķis, horizontāli: 178°, Skata leņķis, vertikāli: 178°. Iebūvēti skaļruņi. Iebūvēts USB mezgls, USB mezgla versija: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1). VESA stiprinājums, Augsta koriģēšana. Produkta krāsa: Melns
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Displejs | |
| Displeja diagonāle | 86,6 cm |
| Ekrāna izšķirtspēja | 3440 x 1440 pikseļi |
| Projektora formātu attiecība | 21:9 |
| Ekrāna tehnoloģija | LED |
| Skārienjūtīgais ekrāns | |
| HD veids | UltraWide Quad HD |
| Paneļa veids | IPS |
| Displeja spilgtums (parastais) | 300 cd/m² |
| Atbildes laiks | 5 ms |
| Ekrāna forma | Liekts |
| Atbalstītās grafikas izšķirtspējas | 3440 x 1440 |
| Skata leņķis, horizontāli | 178 ° |
| Skata leņķis, vertikāli | 178 ° |
| Displeja krāsu skaits | 1,073 miljardi krāsu |
| Pikseļa iestatne | 0,233 x 0,233 mm |
| Skata laukuma izmērs, horizontāli | 80 cm |
| Skata laukuma izmērs, vertikāli | 33,5 cm |
| Digitālā horizontālā frekvence | 30 - 151 kHz |
| Digitālā vertikālā frekvence | 40 - 100 Hz |
| Atbalsta HDR | |
| RGB krāsu telpa | sRGB |
| sRGB pārklājums (tipisks) | 100 % |
| 3D saderība | |
| Savienojamība | |
| Iebūvēts USB mezgls | |
| USB mezgla versija | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| USB priekšjoslas pieslēgvietas veids | USB Veids-C |
| Priekšjoslas pieslēgvietu skaits | 2 |
| USB A tipa apakšjoslas pieslēgvietu skaits | 3 |
| DVI pieslēgvieta | |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 2 |
| HDMI versija | 2.0b |
| DisplayPorts daudzums | 1 |
| Austiņu izeja | |
| Austiņu izejas | 1 |
| Austiņu savienojamība | 3,5 mm |
| HDCP | |
| Dizains | |
| Tirgus pozicionēšana | Mājas |
| Produkta krāsa | Melns |
| Kāju krāsa | Melns |
| Sertifikācija | BSMI, CB, CCC, CE, CEL level 0, CU, ErP, FCC, ISO-9241-307, J-MOSS, PSE, UL/cUL, VCCI, WEEE, WHQL (Windows 10, Windows 8.1, Windows 7), RCM, TUV, KC, eStandby |
| Multimediji | |
| Iebūvēti skaļruņi | |
| Iebūvēto kameru | |
| Skaļruņu skaits | 2 |
| RMS nominālā jauda | 4 W |
| Ergonomika | |
| VESA stiprinājums | |
| VESA-wall mounting system saderīgs | 100 x 100 mm |
| Kabeļa saslēga slots | |
| Kabeļu bloķēšanas slota veids | Kensington |
| Augsta koriģēšana | |
| Augstuma regulēšana | 12 cm |
| Grozīšana | |
| Šarnīrsavienojums | -30 - 30 ° |
| Slīpuma leņķis | -5 - 23 ° |
| Attēls attēlā | |
| Slīpuma regulēšana | |
| Darbības rādītāji | |
| Tehnoloģija mirgošanas novēršanai | |
| Low Blue Light tehnoloģija | |
| Iepakojuma saturs | |
| Pievienoti kabeļi | AC, DisplayPort, HDMI, Thunderbolt, USB Type-A - USB Type-C |
| Ātrās startēšanas gids | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums (ar statīvu) | 815,1 mm |
| Dziļums (ar statīvu) | 222,9 mm |
| Augstums (ar statīvu) | 418 mm |
| Svars (ar statīvu) | 11,4 kg |
| Platums (bez statīva) | 81,5 cm |
| Dziļums (bez statīva) | 12,2 cm |
| Augstums (bez statīva) | 36,5 cm |
| Svars (bez statīva) | 7,8 kg |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 980 mm |
| Iepakojuma dziļums | 588 mm |
| Iepakojuma augstums | 401 mm |
| Iepakojuma svars | 17,2 kg |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Enerģija patēriņš | 56,72 W |
| Jaudas patēriņš (PowerSave) | 0,5 W |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 100 - 240 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50 - 60 Hz |
| Papildus informācija | |
| Integrēts on/off slēdzis | |
| Integrēts TV tūneris | |
| Picture-by-Picture (PbP) | |
| Ilgtspēja | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |