Ražotājs: ASUS
Modelis: 90LM03P3-B01370
EAN: 0192876122792
ASUS VG278QR ir 68,6 cm (27") liels monitors ar Full HD izšķirtspēju un LED ekrāna tehnoloģiju. Tas ir izgatavots no ASUSA, kas ir zināms un uzticams ražotājs monitoriem. Šis monitors ietilpst "Monitori" kategorijā.
Monitors nodrošina skaidru un asu attēlu ar 1920 x 1080 pikseļu izšķirtspēju un 16:9 mērījumu attiecību. Ar 0,5 ms ātrās atbildes laiku, tas nodrošina vienlīdzīgi raitu attēlu parādīšanu, kas ir ideāli piemērots gan spēlēm, gan video skatīšanai.
ASUS VG278QR ir aprīkots ar TN paneļi, kas nodrošina izcilu skatīšanās leņķi - 170 grādi horizontāli un 160 grādi vertikāli. Tas nozīmē, ka jūs varēsiet baudīt skaidru attēlu no jebkuras skatīšanās pozīcijas.
Monitors ir aprīkots arī ar dažādām papildu funkcijām, kas uzlabo lietošanas pieredzi. To starpā ir SmartResponse tehnoloģija, kas nodrošina ātrāku reakcijas laiku, SmartContrast funkcija ar dinamisku kontrasta attiecību, kā arī TUV Flicker-free un TUV Low Blue Light tehnoloģijas, kas nodrošina mazāku acu nogurumu un aizsargā acis no kaitīgas zilā gaismas ietekmes.
Monitors ir arī daudzu pieslēgvietu un savienojamības iespēju klāsts. Tas ietver HDMI un DisplayPort pieslēgvietas, DVI-D pieslēgvietu, audio ieeju un izvadi, kā arī DC ieejas ligzdu.
ASUS VG278QR ir arī viegli regulējams. Ar augstuma regulēšanas iespējām un iespēju grozīt un slīpumā pielāgot displeja leņķi, jūs varat izvēlēties vēlamo skatīšanās pozīciju un iegūt maksimālu komfortu.
Šis monitors ir energoefektīvs, atbilstot A enerģijas efektivitātes skalai un patērē tikai 26,1 W enerģiju. Tas ir sertificēts saskaņā ar dažādiem standartiem, tostarp RoHS, un atbilst Windows operētājsistēmām.
ASUS VG278QR ir ideāls produkts tiem, kas vēlas iegādāties kvalitatīvu un jaudīgu monitoru spēlēm un multimediju skatīšanai. Tas nodrošina skaidru attēlu, daudzas funkcijas un ērtu lietošanu.
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Darbības rādītāji | |
| NVIDIA G-SYNC | |
| AMD FreeSync | |
| NVIDIA G-SYNC tisp | G-SYNC Compatible |
| AMD FreeSync tips | FreeSync Premium |
| VESA Adaptive Sync atbalsts | |
| Tehnoloģija mirgošanas novēršanai | |
| Low Blue Light tehnoloģija | |
| Displejs | |
| Displeja diagonāle | 68,6 cm |
| Ekrāna izšķirtspēja | 1920 x 1080 pikseļi |
| Projektora formātu attiecība | 16:9 |
| Ekrāna tehnoloģija | LED |
| Skārienjūtīgais ekrāns | |
| HD veids | Full HD |
| Paneļa veids | TN |
| Displeja spilgtums (parastais) | 400 cd/m² |
| Atbildes laiks | 0,5 ms |
| Displeja virsma | Plakans |
| Ekrāna forma | Plakana virsma |
| Atbalstītās grafikas izšķirtspējas | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Mērījumu attiecība | 16:9 |
| Kontrasta attiecība (tipiskā) | 1000:1 |
| Kontrasta attiecība (dinamiskā) | 100000000:1 |
| Dinamiskā kontrasta koeficienta tirgdarbības nosaukums | SmartContrast |
| Maksimālais atjauninājuma ātrums | 165 Hz |
| Skata leņķis, horizontāli | 170 ° |
| Skata leņķis, vertikāli | 160 ° |
| Displeja krāsu skaits | 16,78 miljoni krāsu |
| Atbildes laiks (ātri) | 0,5 ms |
| SmartResponse | 1 ms |
| Pikseļa iestatne | 0,311 x 0,311 mm |
| Skata laukuma izmērs, horizontāli | 59,8 cm |
| Skata laukuma izmērs, vertikāli | 33,6 cm |
| Digitālā horizontālā frekvence | 195 - 195 kHz |
| Digitālā vertikālā frekvence | 40 - 165 Hz |
| RGB krāsu telpa | sRGB |
| NTSC pārklājums (parastais) | 72 % |
| 3D saderība | |
| Savienojamība | |
| Iebūvēts USB mezgls | |
| DVI pieslēgvieta | |
| DVI-D pieslēgvietu skaits | 1 |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 1 |
| HDMI versija | 1.4 |
| DisplayPorts daudzums | 1 |
| DisplayPort versija | 1.2 |
| Audio ieeja | |
| Austiņu izeja | |
| Austiņu izejas | 1 |
| Austiņu savienojamība | 3,5 mm |
| HDCP | |
| DC ieejas ligzda | |
| Dizains | |
| Tirgus pozicionēšana | Speļu |
| Produkta krāsa | Melns |
| Bezrāmja dizains | |
| Priekšējā rāmja krāsa | Melns |
| Kāju krāsa | Melns |
| Sertifikācija | BSMI, CB, CCC, CE, CEL level 1, CU, ErP, FCC, J-MOSS, KCC, PSE, RoHS, UkrSEPRO, UL/cUL, VCCI, WEEE, WHQL , MEPS, RCM, TUV Flicker-free , eStandby, TUV Low Blue Light, ICES-3, PC recycle |
| Atbilstības inustriālie standarti | Windows 10, Windows 8.1, Windows 7 |
| Multimediji | |
| Iebūvēti skaļruņi | |
| Iebūvēto kameru | |
| Skaļruņu skaits | 2 |
| RMS nominālā jauda | 4 W |
| Ergonomika | |
| VESA stiprinājums | |
| VESA-wall mounting system saderīgs | 100 x 100 mm |
| Kabeļa saslēga slots | |
| Kabeļu bloķēšanas slota veids | Kensington |
| Augsta koriģēšana | |
| Augstuma regulēšana | 13 cm |
| Šarnīrs | |
| Pagrieziena leņķis | -90 - 90 ° |
| Grozīšana | |
| Šarnīrsavienojums | -90 - 90 ° |
| Slīpuma leņķis | -5 - 33 ° |
| On Screen Display (OSD) | |
| On Screen Display (OSD) valodas | Vienkāršota ķīniešu valoda, Tradicionālā ķīniešu valoda, Horvātu, Čehu, Vācu, Holandiešu, Angļu, Spāņu, Franču, Ungāru, Indonēziešu, Itālijas, Japāņu, Korejiešu, Persiešu, Poļu valoda, Portugāļu, Rumāņu, Krievu valoda, Taizemiešu, Turku |
| Skaits OSD valodu | 21 |
| Slīpuma regulēšana | |
| Iepakojuma saturs | |
| Statīvs komplektā | |
| Pievienoti kabeļi | AC |
| Ātrās startēšanas gids | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums (ar statīvu) | 619 mm |
| Dziļums (ar statīvu) | 211 mm |
| Augstums (ar statīvu) | 376 mm |
| Svars (ar statīvu) | 5,6 kg |
| Platums (bez statīva) | 61,9 cm |
| Dziļums (bez statīva) | 5 cm |
| Augstums (bez statīva) | 36,3 cm |
| Svars (bez statīva) | 3,2 kg |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 700 mm |
| Iepakojuma dziļums | 190 mm |
| Iepakojuma augstums | 458 mm |
| Iepakojuma svars | 8,2 kg |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Energoefektivitātes klase (SDR) | F |
| Energoefektivitātes klase (SDR) 1000 stundās | 26 kWh |
| Enerģija patēriņš | 26,1 W |
| Jaudas patēriņš (standby) | 0,5 W |
| Jaudas patēriņš (off) | 0,3 W |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 100 - 240 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50 - 60 Hz |
| Ieejas strāva | 2.1 A |
| Energoefektivitātes skala | A līdz G |
| Papildus informācija | |
| AC adaperis komplektā | |
| Integrēts on/off slēdzis | |
| Sagriešana (rotate) | |
| Integrēts TV tūneris | |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 40 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -20 - 60 °C |
| Ilgtspēja | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85285210 |