Ražotājs: ASUS
Modelis: 90LM03M0-B01170
EAN: 0889349748015
ASUS VP28UQG. Displeja diagonāle: 71,1 cm (28"), Ekrāna izšķirtspēja: 3840 x 2160 pikseļi, HD veids: 4K Ultra HD. Ekrāns: LED. Atbildes laiks: 1 ms, Projektora formātu attiecība: 16:9, Skata leņķis, horizontāli: 170°, Skata leņķis, vertikāli: 160°. VESA stiprinājums. Produkta krāsa: Melns
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
ASUS VP28UQG | €775.23 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Darbības rādītāji | |
| NVIDIA G-SYNC | |
| AMD FreeSync | |
| VESA Adaptive Sync atbalsts | |
| Spēles režīms | |
| Displejs | |
| Displeja diagonāle | 71,1 cm |
| Ekrāna izšķirtspēja | 3840 x 2160 pikseļi |
| Projektora formātu attiecība | 16:9 |
| Skārienjūtīgais ekrāns | |
| HD veids | 4K Ultra HD |
| Displeja spilgtums (parastais) | 300 cd/m² |
| Atbildes laiks | 1 ms |
| Ekrāna forma | Plakana virsma |
| Kontrasta attiecība (tipiskā) | 1000:1 |
| Kontrasta attiecība (dinamiskā) | 100000000:1 |
| Skata leņķis, horizontāli | 170 ° |
| Skata leņķis, vertikāli | 160 ° |
| Displeja krāsu skaits | 1,073 miljardi krāsu |
| Pikseļa iestatne | 0,16 x 0,16 mm |
| Digitālā horizontālā frekvence | 24 - 99 kHz |
| Digitālā vertikālā frekvence | 40 - 60 Hz |
| 3D saderība | |
| Savienojamība | |
| Iebūvēts USB mezgls | |
| DVI pieslēgvieta | |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 2 |
| DisplayPorts daudzums | 1 |
| Austiņu izejas | 1 |
| Austiņu savienojamība | 3,5 mm |
| HDCP | |
| Dizains | |
| Tirgus pozicionēšana | Speļu |
| Produkta krāsa | Melns |
| Kāju krāsa | Melns |
| Sertifikācija | EAC, BSMI, CB, CCC, CE, CEL level 1, FCC, PSB, PSE, RoHS, TCO7.0, UL/cUL, VCCI, WEEE, WHQL, RCM, TUV |
| Multimediji | |
| Iebūvēti skaļruņi | |
| Iebūvēto kameru | |
| Ergonomika | |
| VESA stiprinājums | |
| VESA-wall mounting system saderīgs | 100 x 100 mm |
| Kabeļa saslēga slots | |
| Kabeļu bloķēšanas slota veids | Kensington |
| Augsta koriģēšana | |
| Slīpuma leņķis | -5 - 20 ° |
| On Screen Display (OSD) | |
| Slīpuma regulēšana | |
| Iepakojuma saturs | |
| Pievienoti kabeļi | AC, DisplayPort |
| Ātrās startēšanas gids | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums (ar statīvu) | 660,4 mm |
| Dziļums (ar statīvu) | 229,4 mm |
| Augstums (ar statīvu) | 445,8 mm |
| Svars (ar statīvu) | 5,4 kg |
| Platums (bez statīva) | 66 cm |
| Dziļums (bez statīva) | 6,22 cm |
| Augstums (bez statīva) | 38,1 cm |
| Svars (bez statīva) | 4,6 kg |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 728 mm |
| Iepakojuma dziļums | 152 mm |
| Iepakojuma augstums | 516 mm |
| Iepakojuma svars | 7,4 kg |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Energoefektivitātes klase (SDR) | G |
| Energoefektivitātes klase (SDR) 1000 stundās | 34 kWh |
| Enerģija patēriņš | 60 W |
| Jaudas patēriņš (off) | 0,5 W |
| Jaudas patēriņš (PowerSave) | 0,5 W |
| Energoefektivitātes skala | A līdz G |
| Papildus informācija | |
| Ekrāns | LED |
| Integrēts on/off slēdzis | |
| Integrēts TV tūneris | |
| Bez mirgošanas | |
| Thin Client | |
| Plāno klientu uzstādīta | |
| Ilgtspēja | |
| Ilgtspējas sertifikāti | ENERGY STAR |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85285210 |