Ražotājs: BenQ
Modelis: 9H.L6XLA.DBE
EAN: 0682698211717
Benq GL2250HM. Displeja diagonāle: 54,6 cm (21.5"), Ekrāna izšķirtspēja: 1920 x 1080 pikseļi, HD veids: Full HD, Ekrāna tehnoloģija: LED. Ekrāns: LED. Atbildes laiks: 5 ms, Projektora formātu attiecība: 16:9, Skata leņķis, horizontāli: 170°, Skata leņķis, vertikāli: 160°. Iebūvēti skaļruņi. VESA stiprinājums. Produkta krāsa: Melns
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Displejs | |
| Displeja diagonāle | 54,6 cm |
| Ekrāna izšķirtspēja | 1920 x 1080 pikseļi |
| Projektora formātu attiecība | 16:9 |
| Ekrāna tehnoloģija | LED |
| Skārienjūtīgais ekrāns | |
| HD veids | Full HD |
| Paneļa veids | TN |
| Fona apgaismojuma veids | LED |
| Displeja spilgtums (parastais) | 250 cd/m² |
| Atbildes laiks | 5 ms |
| Ekrāna forma | Plakana virsma |
| Atbalstītās grafikas izšķirtspējas | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Mērījumu attiecība | 16:9 |
| Kontrasta attiecība (tipiskā) | 1000:1 |
| Kontrasta attiecība (dinamiskā) | 12000000:1 |
| Skata leņķis, horizontāli | 170 ° |
| Skata leņķis, vertikāli | 160 ° |
| Displeja krāsu skaits | 16,78 miljoni krāsu |
| Pikseļa iestatne | 0,248 x 0,248 mm |
| Skata laukuma izmērs, horizontāli | 47,7 cm |
| Skata laukuma izmērs, vertikāli | 26,8 cm |
| RGB krāsu telpa | NTSC |
| Krāsu gamma | 72 % |
| 3D saderība | |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Sertifikācija | CE, TÜV Bauart, TCO 5.1 |
| Multimediji | |
| Iebūvēti skaļruņi | |
| Iebūvēto kameru | |
| Skaļruņu skaits | 2 |
| RMS nominālā jauda | 2 W |
| Ergonomika | |
| VESA stiprinājums | |
| VESA-wall mounting system saderīgs | 100 x 100 mm |
| Kabeļa saslēga slots | |
| Kabeļu bloķēšanas slota veids | Kensington |
| Slīpuma leņķis | -5 - 15 ° |
| On Screen Display (OSD) | |
| Skaits OSD valodu | 17 |
| Savienojamība | |
| VGA (D-Sub) pieslēgvietu skaits | 1 |
| DVI pieslēgvieta | |
| DVI-D pieslēgvietu skaits | 1 |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 1 |
| HDCP | |
| Iepakojuma saturs | |
| Pievienoti kabeļi | AC, VGA |
| Ātrās startēšanas gids | |
| Manuāls | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums (ar statīvu) | 524,7 mm |
| Dziļums (ar statīvu) | 173,9 mm |
| Augstums (ar statīvu) | 399,9 mm |
| Platums (bez statīva) | 52,5 cm |
| Dziļums (bez statīva) | 6,05 cm |
| Augstums (bez statīva) | 32 cm |
| Svars (bez statīva) | 3,8 kg |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 524 mm |
| Iepakojuma dziļums | 173 mm |
| Iepakojuma augstums | 399 mm |
| Iepakojuma svars | 5,4 kg |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Enerģija patēriņš | 30 W |
| Jaudas patēriņš (standby) | 0,3 W |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 90 - 264 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 47/63 Hz |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 5 - 40 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -20 - 60 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 20 - 90 % |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 10 - 90 % |
| Papildus informācija | |
| Ekrāns | LED |
| Integrēts TV tūneris | |
| Thin Client | |
| Plāno klientu uzstādīta | |
| Ilgtspēja | |
| Ilgtspējas sertifikāti | ENERGY STAR |
| Darbības rādītāji | |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | |