Ražotājs: BenQ
Modelis: 9H.LFDLA.TBE
EAN: 4718755066276
Benq GW2406Z. Displeja diagonāle: 60,5 cm (23.8"), Ekrāna izšķirtspēja: 1920 x 1080 pikseļi, HD veids: Full HD, Ekrāna tehnoloģija: LED. Ekrāns: LED. Atbildes laiks: 5 ms, Projektora formātu attiecība: 16:9, Skata leņķis, horizontāli: 178°, Skata leņķis, vertikāli: 178°. VESA stiprinājums. Produkta krāsa: Melns
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Displejs | |
| Displeja diagonāle | 60,5 cm |
| Ekrāna izšķirtspēja | 1920 x 1080 pikseļi |
| Projektora formātu attiecība | 16:9 |
| Ekrāna tehnoloģija | LED |
| Skārienjūtīgais ekrāns | |
| HD veids | Full HD |
| Paneļa veids | IPS |
| Fona apgaismojuma veids | LED |
| Displeja spilgtums (parastais) | 250 cd/m² |
| Atbildes laiks | 5 ms |
| Ekrāna forma | Plakana virsma |
| Atbalstītās grafikas izšķirtspējas | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Mērījumu attiecība | 16:9 |
| Kontrasta attiecība (tipiskā) | 1000:1 |
| Kontrasta attiecība (dinamiskā) | 20000000:1 |
| Skata leņķis, horizontāli | 178 ° |
| Skata leņķis, vertikāli | 178 ° |
| Displeja krāsu skaits | 16,78 miljoni krāsu |
| Pikseļa iestatne | 0,275 x 0,275 mm |
| Digitālā horizontālā frekvence | 30 - 83 kHz |
| Digitālā vertikālā frekvence | 50 - 76 Hz |
| Krāsu gamma | 72 % |
| 3D saderība | |
| Savienojamība | |
| Iebūvēts USB mezgls | |
| VGA (D-Sub) pieslēgvietu skaits | 1 |
| DVI pieslēgvieta | |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 1 |
| DisplayPorts daudzums | 1 |
| HDCP | |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Sertifikācija | TCO |
| Multimediji | |
| Iebūvēti skaļruņi | |
| Iebūvēto kameru | |
| Ergonomika | |
| VESA stiprinājums | |
| Kabeļa saslēga slots | |
| Augsta koriģēšana | |
| Slīpuma leņķis | -5 - 20 ° |
| On Screen Display (OSD) | |
| Skaits OSD valodu | 17 |
| Slīpuma regulēšana | |
| Iepakojuma saturs | |
| Pievienoti kabeļi | HDMI, VGA |
| Svars&dimensijas | |
| Platums (ar statīvu) | 540,2 mm |
| Dziļums (ar statīvu) | 230 mm |
| Augstums (ar statīvu) | 495 mm |
| Platums (bez statīva) | 54 cm |
| Svars (bez statīva) | 3,35 kg |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 605 mm |
| Iepakojuma dziļums | 127 mm |
| Iepakojuma augstums | 459 mm |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Enerģija patēriņš | 23 W |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 5 - 40 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -20 - 60 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 20 - 90 % |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 10 - 90 % |
| Papildus informācija | |
| Ekrāns | LED |
| Integrēts on/off slēdzis | |
| Integrēts TV tūneris | |
| Bez mirgošanas | |
| Vidējais laiks starp kļūmēm (MTBF) | 60000 h |
| Thin Client | |
| Plāno klientu uzstādīta | |
| Ilgtspēja | |
| Ilgtspējas sertifikāti | EPEAT Silver, ENERGY STAR |