Ražotājs: BenQ
Modelis: 9H.LFELA.TBE
EAN: 4718755066290
BenQ GW2475H datorskrāns piedāvā jums neaizmirstamu skatīšanās pieredzi ar saviem 60.5 cm (23.8") Full HD LED ekrānu, kas nodrošina izšķirtspēju 1920 x 1080 pikseļu un attiecību 16:9. Šis monitors nodrošina kristāldzidrus attēlus ar apbrīnojamu detalizāciju un krāsu precizitāti ar IPS paneļa tehnoloģijas palīdzību, kura nodrošina plašus skata leņķus gan horizontāli, gan vertikāli - 178°.
BenQ GW2475H ir 5ms atbildes laiks, kas nodrošina tālu un bezreģistra vizuālos efektus straujas darbības, spēļu vai sporta spēlēs. Monitoram ir arī "Flicker-free" un "Low Blue Light" tehnoloģijas, kas samazina acu nogurumu un nodrošina komfortablāku skatīšanās pieredzi.
Šis monitors ir aprīkots ar kontrasta attiecību 1000:1 (tipiski) un 20000000:1 (dinamiski), RGB krāsu telpas klāstu, kas aptver 72% no NTSC diapazona, tipisku spilgtumu 250 cd/m², pikseļu blīvumu 93 pikseļi collā un maksimālo atjaunināšanas ātrumu 60 Hz. Tāpat vienība tīši ir izveidota ar VESA stiprināšanu 100 x 100 mm un tam ir izsmalcināta melnā krāsa.
BenQ GW2475H ir arī virza mainīšanas iespēja no -5 līdz 20 grādiem, OSD displejs, kas var tikt navigēts ar 18 dažādām valodām, kabeļu bloķēšanas slota tips, kā arī HDMI (2 porti), VGA (D-Sub) un austiņu izvade, lai uzlabotu multivides pieredzi.
Ja jums nepieciešams monitoris darbam, spēlēm vai satura straumēšanai, BenQ GW2475H piedāvā iespaidīgu skatīšanās pieredzi ar izcila skaidrību un krāsu attēlojumu.
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
BENQ GW2475H | €184.26 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Darbības rādītāji | |
| NVIDIA G-SYNC | Nē |
| AMD FreeSync | Nē |
| Tehnoloģija mirgošanas novēršanai | Jā |
| Low Blue Light tehnoloģija | Jā |
| Smart režīmi | Kino, Speciāli, Spēle, Foto, Standarts |
| Displejs | |
| Displeja diagonāle | 60,5 cm |
| Ekrāna izšķirtspēja | 1920 x 1080 pikseļi |
| Projektora formātu attiecība | 16:9 |
| Ekrāna tehnoloģija | LED |
| Skārienjūtīgais ekrāns | Nē |
| HD veids | Full HD |
| Paneļa veids | IPS |
| Fona apgaismojuma veids | LED |
| Displeja spilgtums (parastais) | 250 cd/m² |
| Atbildes laiks | 5 ms |
| Ekrāna forma | Plakana virsma |
| Mērījumu attiecība | 16:9 |
| Kontrasta attiecība (tipiskā) | 1000:1 |
| Kontrasta attiecība (dinamiskā) | 20000000:1 |
| Maksimālais atjauninājuma ātrums | 60 Hz |
| Skata leņķis, horizontāli | 178 ° |
| Skata leņķis, vertikāli | 178 ° |
| Displeja krāsu skaits | 16,78 miljoni krāsu |
| Pikseļu blīvums | 93 pikseļu collā |
| Skata laukuma izmērs, horizontāli | 52,7 cm |
| Skata laukuma izmērs, vertikāli | 29,6 cm |
| Displeja diagonāle (metriskajā sistēmā) | 61 cm |
| RGB krāsu telpa | NTSC |
| NTSC pārklājums (parastais) | 72 % |
| Savienojamība | |
| Iebūvēts USB mezgls | Nē |
| VGA (D-Sub) pieslēgvietu skaits | 1 |
| DVI pieslēgvieta | Nē |
| HDMI | Jā |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 2 |
| HDMI versija | 1.4 |
| Audio ieeja | Nē |
| Austiņu izeja | Jā |
| HDCP | Jā |
| HDCP versija | 1.4 |
| Dizains | |
| Tirgus pozicionēšana | Mājas |
| Produkta krāsa | Melns |
| Bezrāmja dizains | Jā |
| Priekšējā rāmja krāsa | Melns |
| Kāju krāsa | Melns |
| Multimediji | |
| Iebūvēti skaļruņi | Nē |
| Iebūvēto kameru | Nē |
| Ergonomika | |
| VESA stiprinājums | Jā |
| VESA-wall mounting system saderīgs | 100 x 100 mm |
| Kabeļa saslēga slots | Jā |
| Kabeļu bloķēšanas slota veids | Kensington |
| Augsta koriģēšana | Nē |
| Slīpuma leņķis | -5 - 20 ° |
| On Screen Display (OSD) | Jā |
| On Screen Display (OSD) valodas | Arābu, Vienkāršota ķīniešu valoda, Tradicionālā ķīniešu valoda, Čehu, Vācu, Holandiešu, Angļu, Spāņu, Franču, Ungāru, Itālijas, Japāņu, Korejiešu, Poļu valoda, Portugāļu, Rumāņu, Krievu valoda, Zviedru valoda |
| Skaits OSD valodu | 18 |
| Slīpuma regulēšana | Jā |
| Svars&dimensijas | |
| Platums (ar statīvu) | 540,4 mm |
| Dziļums (ar statīvu) | 189,2 mm |
| Augstums (ar statīvu) | 418,2 mm |
| Svars (ar statīvu) | 3,4 kg |
| Platums (bez statīva) | 540,4 mm |
| Dziļums (bez statīva) | 52,2 mm |
| Augstums (bez statīva) | 324,9 mm |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 418 mm |
| Iepakojuma dziļums | 540 mm |
| Iepakojuma augstums | 189 mm |
| Iepakojuma svars | 4,9 kg |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Energoefektivitātes klase (SDR) | F |
| Energoefektivitātes klase (SDR) 1000 stundās | 21 kWh |
| Enerģija patēriņš | 25 W |
| Jaudas patēriņš (standby) | 0,3 W |
| Jaudas patēriņš (off) | 0,2 W |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 100 - 240 V |
| Energoefektivitātes skala | A līdz G |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85285210 |