Ražotājs: BenQ
Modelis: 9H.LFALA.TBE
EAN: 4718755066214
Benq PD3200Q. Displeja diagonāle: 81,3 cm (32"), Ekrāna izšķirtspēja: 2560 x 1440 pikseļi, HD veids: Quad HD, Ekrāna tehnoloģija: LCD. Ekrāns: LED. Displeja virsma: Plakans, Atbildes laiks: 4 ms. Kontrasta attiecība: 3000:1. Projektora formātu attiecība: 16:9, Skata leņķis, horizontāli: 178°, Skata leņķis, vertikāli: 178°. Iebūvēts USB mezgls, USB mezgla versija: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1). VESA stiprinājums. Produkta krāsa: Melns
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.tet.lv |
Monitors BenQ DesignVue PD3200Q 32" | €774.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Displejs | |
| Displeja diagonāle | 81,3 cm |
| Ekrāna izšķirtspēja | 2560 x 1440 pikseļi |
| Projektora formātu attiecība | 16:9 |
| Ekrāna tehnoloģija | LCD |
| Skārienjūtīgais ekrāns | |
| HD veids | Quad HD |
| Paneļa veids | VA |
| Fona apgaismojuma veids | LED |
| Displeja spilgtums (parastais) | 300 cd/m² |
| Atbildes laiks | 4 ms |
| Displeja virsma | Plakans |
| Ekrāna forma | Plakana virsma |
| Atbalstītās grafikas izšķirtspējas | 1920 x 1080 (HD 1080), 2560 x 1440 |
| Atbalstītie video režīmi | 1080p, 1440p |
| Kontrasta attiecība (tipiskā) | 3000:1 |
| Kontrasta attiecība (dinamiskā) | 20000000:1 |
| Skata leņķis, horizontāli | 178 ° |
| Skata leņķis, vertikāli | 178 ° |
| Displeja krāsu skaits | 1,073 miljardi krāsu |
| Skata laukuma izmērs, horizontāli | 70,8 cm |
| Skata laukuma izmērs, vertikāli | 39,9 cm |
| RGB krāsu telpa | sRGB |
| Krāsu gamma | 100 % |
| Savienojamība | |
| Iebūvēts USB mezgls | |
| USB versija | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| USB mezgla versija | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| DVI pieslēgvieta | |
| DVI-D pieslēgvietu skaits | 1 |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 1 |
| DisplayPorts daudzums | 1 |
| Mini DisplayPorts daudzums | 1 |
| Austiņu izejas | 1 |
| Austiņu savienojamība | 3,5 mm |
| HDCP | |
| Dizains | |
| Tirgus pozicionēšana | Grafiskais dizains |
| Produkta krāsa | Melns |
| Kāju krāsa | Melns |
| Sertifikācija | TCO 7.0 |
| Multimediji | |
| Iebūvēto kameru | |
| Skaļruņu skaits | 2 |
| RMS nominālā jauda | 10 W |
| Ergonomika | |
| VESA stiprinājums | |
| VESA-wall mounting system saderīgs | 100 x 100 mm |
| Kabeļa saslēga slots | |
| Augsta koriģēšana | |
| Augstuma regulēšana | 15 cm |
| Šarnīrs | |
| Pagrieziena leņķis | 0 - 90 ° |
| Grozīšana | |
| Šarnīrsavienojums | -45 - 45 ° |
| Slīpuma leņķis | -5 - 20 ° |
| On Screen Display (OSD) | |
| Slīpuma regulēšana | |
| Darbības rādītāji | |
| Saderīgās operētājsistēmas | Windows 7, 8, 10 |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | Windows 10 Education, Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 Home, Windows 10 Home x64, Windows 10 Pro, Windows 10 Pro x64, Windows 7 Enterprise, Windows 7 Enterprise x64, Windows 7 Home Basic, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 Home Premium, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Professional, Windows 7 Professional x64, Windows 7 Starter, Windows 7 Starter x64, Windows 7 Ultimate, Windows 7 Ultimate x64, Windows 8, Windows 8 Enterprise, Windows 8 Enterprise x64, Windows 8 Pro, Windows 8 Pro x64, Windows 8 x64 |
| Iepakojuma saturs | |
| Statīvs komplektā | |
| Pievienoti kabeļi | DisplayPort, HDMI, Mini DisplayPort, USB |
| Svars&dimensijas | |
| Platums (ar statīvu) | 740,3 mm |
| Dziļums (ar statīvu) | 285,3 mm |
| Augstums (ar statīvu) | 641,8 mm |
| Svars (ar statīvu) | 13,1 kg |
| Platums (bez statīva) | 74 cm |
| Dziļums (bez statīva) | 22,4 cm |
| Augstums (bez statīva) | 64,2 cm |
| Svars (bez statīva) | 8,5 kg |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Energoefektivitātes klase (SDR) | G |
| Energoefektivitātes klase (SDR) 1000 stundās | 42 kWh |
| Enerģija patēriņš | 41,7 W |
| Jaudas patēriņš (standby) | 0,3 W |
| Jaudas patēriņš (off) | 0,3 W |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 90 - 264 V |
| Energoefektivitātes skala | A līdz G |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 5 - 40 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -20 - 60 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 20 - 90 % |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 10 - 90 % |
| Papildus informācija | |
| Ekrāns | LED |
| Integrēts on/off slēdzis | |
| Bez mirgošanas | |
| Spilgtums | 300 cd/m² |
| USB centrmezgls | |
| Aktīvais displeja laukums (P x A) | 708,5 x 398,5 mm |
| Paneļa spilgtums | 300 cd/m² |
| Produkta izmēri | 641.66 x 740.28 x 223.62 mm |
| Krāsu skaits | 1,073 miljardi krāsu |
| Kontrasta attiecība | 3000:1 |
| Neto svars | 8,5 kg |
| Ilgtspēja | |
| Ilgtspējas sertifikāti | EPEAT Silver, ENERGY STAR |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85285210 |