Ražotājs: BenQ
Modelis: 9H.LKCLB.QBE
EAN: 4718755086434
BenQ XL2731K 68,6 cm (27") 1920 x 1080 pikseļi Full HD monitorā izmanto TN paneli, kas nodrošina ātru reakciju un lielisku attēlu kvalitāti ar gludu redzamību. Monitoram ir 165 Hz maksimālais atjaunināšanas ātrums, kas nodrošina vienmērīgu attēla pāreju. Displeja spilgtums ir 320 cd / m². BenQ XL2731K monitoram ir plakanas virsmas forma un 16:9 formāta attiecība, kas nodrošina optimālu skatīšanās pieredzi. Displeja izšķirtspēja ir Full HD ar 1920 x 1080 pikseļiem. Iebūvētie zemu izotropijas filtrs un zemas zilās gaismas tehnoloģijas noņem spriedzi no acīm. Igauņotas roktura regulēšanas funkcijas un augstuma pielāgošana. Pievienoti 3 HDMI un 1 DisplayPort savienotāji, kā arī USB mezgls. Monitoram ir energoefektivitātes klase E un patērē 45 W enerģiju. Produkta krāsa ir melna un tā atbilst tirgus pozicionēšanai kā spēļu monitoram.
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Darbības rādītāji | |
| NVIDIA G-SYNC | |
| AMD FreeSync | |
| Tehnoloģija mirgošanas novēršanai | |
| Low Blue Light tehnoloģija | |
| Displejs | |
| Displeja diagonāle | 68,6 cm |
| Ekrāna izšķirtspēja | 1920 x 1080 pikseļi |
| Projektora formātu attiecība | 16:9 |
| Skārienjūtīgais ekrāns | |
| HD veids | Full HD |
| Paneļa veids | TN |
| Displeja spilgtums (parastais) | 320 cd/m² |
| Ekrāna forma | Plakana virsma |
| Kontrasta attiecība (tipiskā) | 1000:1 |
| Maksimālais atjauninājuma ātrums | 165 Hz |
| Pikseļa iestatne | 0,311 x 0,311 mm |
| Skata laukuma izmērs, horizontāli | 59,8 cm |
| Skata laukuma izmērs, vertikāli | 33,6 cm |
| Savienojamība | |
| Iebūvēts USB mezgls | |
| USB A tipa apakšjoslas pieslēgvietu skaits | 1 |
| HDMI | |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 3 |
| HDMI versija | 2.0 |
| DisplayPorts daudzums | 1 |
| DisplayPort versija | 1.2 |
| Austiņu izeja | |
| Austiņu izejas | 1 |
| Dizains | |
| Tirgus pozicionēšana | Speļu |
| Produkta krāsa | Melns |
| Kāju krāsa | Melns |
| Multimediji | |
| Iebūvēti skaļruņi | |
| Iebūvēto kameru | |
| Ergonomika | |
| VESA stiprinājums | |
| VESA-wall mounting system saderīgs | 100 x 100 mm |
| Augsta koriģēšana | |
| Augstuma regulēšana | 15,5 cm |
| Šarnīrs | |
| Pagrieziena leņķis | 0 - 90 ° |
| Grozīšana | |
| Šarnīrsavienojums | -45 - 45 ° |
| Slīpuma leņķis | -5 - 23 ° |
| Slīpuma regulēšana | |
| Iepakojuma saturs | |
| Statīvs komplektā | |
| Pievienoti kabeļi | AC, DisplayPort |
| DisplayPort kabeļa garums | 1,8 m |
| Svars&dimensijas | |
| Platums (ar statīvu) | 628,6 mm |
| Dziļums (ar statīvu) | 217,9 mm |
| Augstums (ar statīvu) | 407,2 mm |
| Svars (ar statīvu) | 8,6 kg |
| Platums (bez statīva) | 62,9 cm |
| Dziļums (bez statīva) | 6,45 cm |
| Augstums (bez statīva) | 36,9 cm |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma svars | 11,8 kg |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Energoefektivitātes klase (SDR) | E |
| Energoefektivitātes klase (SDR) 1000 stundās | 22 kWh |
| Enerģija patēriņš | 45 W |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 100 - 240 V |
| Energoefektivitātes skala | A līdz G |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85285210 |