Ražotājs: Dahua Technology
Modelis: DHI-LM27-A200
EAN: 6923172539403
Dahua Technology LM27-A200. Displeja diagonāle: 68,6 cm (27"), Ekrāna izšķirtspēja: 1920 x 1080 pikseļi, HD veids: Full HD, Ekrāna tehnoloģija: LCD, Atbildes laiks: 5 ms, Projektora formātu attiecība: 16:9, Skata leņķis, horizontāli: 178°, Skata leņķis, vertikāli: 178°. VESA stiprinājums. Produkta krāsa: Melns
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.ox.ee |
LCD Monitor|DAHUA|DHI-LM27-A200|27"|Panel VA|1920x1080|16:9|60Hz|5 ms|Tilt|DHI-LM27-A200 | €170.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Displejs | |
| Displeja diagonāle | 68,6 cm |
| Ekrāna izšķirtspēja | 1920 x 1080 pikseļi |
| Projektora formātu attiecība | 16:9 |
| Ekrāna tehnoloģija | LCD |
| Skārienjūtīgais ekrāns | Nē |
| HD veids | Full HD |
| Paneļa veids | VA |
| Fona apgaismojuma veids | LED |
| Displeja spilgtums (parastais) | 250 cd/m² |
| Atbildes laiks | 5 ms |
| Ekrāna forma | Plakana virsma |
| Kontrasta attiecība (tipiskā) | 4000:1 |
| Maksimālais atjauninājuma ātrums | 75 Hz |
| Skata leņķis, horizontāli | 178 ° |
| Skata leņķis, vertikāli | 178 ° |
| Displeja krāsu skaits | 16,7 miljoni krāsu |
| Displeja diagonāle (metriskajā sistēmā) | 69 cm |
| Savienojamība | |
| Iebūvēts USB mezgls | Nē |
| VGA (D-Sub) pieslēgvietu skaits | 1 |
| HDMI | Jā |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 1 |
| Austiņu izeja | Nē |
| Dizains | |
| Tirgus pozicionēšana | Birojs |
| Produkta krāsa | Melns |
| Sertifikācija | CE/FCC |
| Ergonomika | |
| VESA stiprinājums | Jā |
| VESA-wall mounting system saderīgs | 100 x 100 mm |
| Slīpuma leņķis | -5 - 15 ° |
| Slīpuma regulēšana | Jā |
| Iepakojuma saturs | |
| Statīvs komplektā | Jā |
| Pievienoti kabeļi | AC, HDMI |
| Svars&dimensijas | |
| Platums (bez statīva) | 616 mm |
| Dziļums (bez statīva) | 192 mm |
| Augstums (bez statīva) | 447 mm |
| Svars (bez statīva) | 3,63 kg |
| Slīpās malas platums (sānu) | 3,6 mm |
| Slīpās malas platums (augšā) | 3,6 mm |
| Slīpās malas platums (apakšā) | 1,25 cm |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 680 mm |
| Iepakojuma dziļums | 442 mm |
| Iepakojuma augstums | 140 mm |
| Iepakojuma svars | 4,7 kg |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Energoefektivitātes klase (SDR) | E |
| Energoefektivitātes klase (SDR) 1000 stundās | 21 kWh |
| Enerģija patēriņš | 36 W |
| Jaudas patēriņš (standby) | 0,5 W |
| Jaudas patēriņš (off) | 0,3 W |
| Ieejas strāva | 3 A |
| AC adaptera izejas spriegums | 12 V |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 40 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 20 - 80 % |